دانلود فيلم و سريال ايراني
دانلود فيلم و سريال ايراني

خريد و فروش ضايعات امروزه به صنعت بزرگي با سودهاي چندصد ميليوني بدل شده است كه افراد زيادي را به سمت و سوي خود كشانده است. ضايعات آنلاين با ايجاد بستري براي درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش ضايعات، اين ضايعات را با قيمتي منصفانه و از سرتاسر ايران در اختيارتان قرار مي دهد. به دليل ارزش بالاي اين ضايعات فلزي و غيرفلزي و بازار رقابتي اين صنعت مي بايست قبل از ورود به آن از پيچ و خم و البته سودي كه اين راه براي تان به همراه دارد آگاه شويد. بنابراين اگر قصد خريد و فروش ضايعات را داريد در اين مقاله همراه ماه باشيد.   ضايعات آنلاين بورس خريد و فروش ضايعات فلزي و غيرفلزي در اين مطلب درباره‌ي

 1. ضايعات فلزي
 2. ضايعات غيرفلزي
 3. بازيافت ضايعات فلزي
 4. بازيافت ضايعات غيرفلزي
 5. خريد و فروش ضايعات كاري سودآور با ريسكي كمتر
 6. ضايعات آنلاين

مي خوانيم.

ضايعات فلزي

ضايعات اين دسته همگي محصولات فلزي هستند كه عمر مفيدشان تمام شده و يا محصولات فلزي غيراستانداري هستند كه در كارخانه ها اين قطعات را كنار مي گذارند. ضايعات فلزي ارزشمندي كه در بازار معامله ي آن ها مرسوم است شامل:

 • خريد ضايعات آهن
 • ضايعات چدن
 • ضايعات مس
 • ضايعات آلومينيوم
 • ضايعات روي
 • ضايعات فولاد
 • ضايعات قطعات موبايل
 • ضايعات تنگستن
 • ضايعات سرب

ضايعات غيرفلزي

خريد و فروش ضايعات غيرفلزي كه به طور معمول صورت مي گيرد را مي توان محدود به قطعات زير كرد:

 • ضايعات پلاستيكي
 • ضايعات لاستيك
 • ضايعات پلي استر
 • نان خشك
 • خرده شيشه
 • كاغذ و كارتن
 • و...

ضايعات غيرفلزي

بازيافت ضايعات فلزي

پس از جمع‌آوري ضايعات از مكان هاي معتبر خريد و فروش ضايعات، اين محصولات را به كارخانه هاي بازيافت فرستاده و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات مخصوص بازيافت مي شود. به طور معمول ضايعات فلزي را پس از تفكيك، خرد كرده و در كوره ي مخصوص به همان فلز ريخته و ذوب مي كنند. از اين پس مراحل تصفيه ي اين فلزات را بسته به نوع آن فلز انجام مي دهند. بازيافت فلزات در بسياري از كشورهاي دنيا از اهميت بالايي برخوردار است چرا كه مي توان با صرف هزينه و انرژي كمتري به نسبت استخراج، فلزي با خواص فلز استخراج شده به دست آورد. بازيافت ضايعات فلزي در كشورمان، ايران نيز از توجه بالايي برخوردار است و با توجه به سود چندصد ميليوني كه اين كار دارد، چشم انداز روشني براي آن تصور مي شود.

بازيافت ضايعات غيرفلزي

بر خلاف ضايعات غيرفلزي، اين بخش آن گونه كه بايد به آن توجه نمي شود. با اين وجود بازيافت و خريد و فروش ضايعات غيرفلزي علاوه بر حفظ محيط زيست، پاك سازي محيط شهري از زباله و اشتغال زايي از سود خوبي برخوردار است. قيمت اكثر اين قطعات بر اساس وزن محاسبه مي شوند و با توجه به ساخت، توليد و مصرف روزافزون محصولات غيرفلزي، مي توان ضايعات غيرفلزي با وزن بالا يافت و از اين راه سود زيادي به دست آورد.

خريد و فروش ضايعات كاري سودآور با ريسكي كمتر

مي توان گفت كه بهتر است قبل از ورود به بازار بازيافت، خريد و فروش ضايعات را انجام دهيد، تا توانايي خود را در اين كار محك بزنيد. اغلب افراد در شروع كار در ضايعات با مشكل خريد ضايعات روبرو هستند. اين ضايعات را بايد بتوان از جايي مطمئن و البته با سود خوب خريداري كرد. بد نيست كه با مراجعه به كارخانه ها و يا ضايعاتي هايي كه خريد ضايعات انجام مي دهند از بازار هر محصول و نياز هر كدام مطلع شويد. پس از آن كه از قيمت، نياز و توانايي خريد و فروش ضايعات مورد نظرتان آگاه شديد زمان خريد تجهيزات و ماشين آلات مربوط به ضايعات تان است. مثلاً دستگاه پرس يكي از نيازهاي اوليه ي اين شغل است كه مي بايست آن را تهيه كنيد. انبار كردن اين قطعات نيز مشكلي است كه بايد آن را در نظر بگيريد. مكان انبار بايد خارج از شهر باشد. پس از آن بايد به فكر فروش ضايعات به كارخانه هاي مربوطه باشيد.   ضايعات آنلاين خريد و فروش ضايعات فلزي و غيرفلزي

ضايعات آنلاين

يكي از بهترين راه ها براي تبادل ضايعات استفاده از سايت هايي است كه با ثبت آگهي و اعلام قيمت هاي استثنايي، بازار رقابتي داغي را در اين عرصه ايجاد كرده اند. با اين روش علاوه بر آن كه كارتان با سرعت بيشتري انجام مي شود، مي توانيد محصولي با قيمت مناسب تهيه كنيد. حمل و نقل ضايعات نيز راحت تر صورت مي گيرد و همچنين از قيمت هاي ضايعات نيز مطلع مي شويد. ضايعات آنلاين با ايجاد چنين فضايي و با درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش ضايعات پلي است ميان بهترين خريدار و فروشنده ي اين ضايعات. خريد و فروش ضايعات شغلي است با بازار رقابتي تنگاتنگ اما اگر بتوانيد در اين حيطه خود را نشان دهيد سود بسيار خوبي كسب مي كنيد. بسياري از كارخانه داران و غول هاي مربوط به صنعت بازيافت كار خود را با خريد ضايعات نان خشك و پلاستيك شروع كرده اند اما امروز سودهاي چندصد ميليوني در ماه بخش كمي از درآمد اين افراد است. براي درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش خود به ضايعات آنلاين مراجعه نماييد. ضمناً صفحه ي اينستاگرام ضايعات آنلاين با بروزترين اخبار حوزه ي ضايعات فلزي و غيرفلزي در خدمت شما عزيزان است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فروش ضايعات،
موضوع:
[ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۵۸:۲۳ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

فروشگاه پايا گسترش خورشيد تابان عرضه كننده انواع پمپ از جمله پمپ سيركولاتور، لجن كش و كفكش بوده و اين تجهيزات را با بهترين كيفيت به مشتريان عرضه مي كند.

پمپ سيركولاتور

پمپ سيركولاتور كه پمپ موتورخانه يا شوفاژ نيز ناميده مي شود، يكي از انواع پمپ آب است و براي به گردش درآوردن آب گرم در سيستم هاي گرمايشي صنعتي، خانگي و همچنين سيستم تهيه هوا به كار برده مي شود. بدنه پمپ سيركولاتور معمولاً از جنس استيل و چدن است و به همين دليل اين پمپ مي تواند مايعات را تا دماي 100 تا 130 درجه سانتي گراد پمپاژ كند. در حقيقت پمپ هاي سيركولاتور به عنوان پمپ هاي گريز از مركز نيز مورد استفاده قرار مي گيرند. اين پمپ ها از طريق پمپاژ كردن مايعات در يك مدار بسته به گردش در مي آيند.

خريد پمپ خطي سيركولاتور از شركت پايا

 عواملي از جمله فشار پمپ، ظرفيت، ميزان مصرف انرژي و كارايي پمپ و سرعت چرخش پروانه از عوامل مهم بوده و تاثير قابل توجهي در كاركرد پمپ خواهند داشت. پمپ هاي سيركولاتور داراي يك لوله اتصال و همچنين يك شير يك طرفه مي باشند و در حقيقت مي توان گفت بيشترين كاري كه اين پمپ ها انجام مي دهند، به چرخش در آوردن آب در سيستم هاي گرمايشي هيدروليك و سيستم هاي سرمايشي است. هنگامي كه آب به سمت بالا حركت مي كند، در اطراف پمپ سيركولاتور به چرخش در مي آيد ولي دوباره به جاي قبلي خود بر مي گردد. به اين ترتيب پمپ هاي سيركولاتور بايد قدرت كافي براي انتقال آب در لوله ها را داشته باشند.

پمپ هاي سيركولاتور متشكل از دو بخش الكتروموتور و پمپ آب هستند. موتور الكتريكي موجود در اين پمپ، منجر به حركت پروانه ها شده و به همين دليل آب به طرف بالا حركت مي كند. پمپ سيركولاتور داراي پروانه ايي مانند توربين است كه اين پروانه چرخي همراه با تيغه دارد و به خاطر حركت سريعي كه دارد، آب را به سمت جلو حركت مي دهد. پمپ هاي سيركولاتور سايز بسيار كوچكي دارند و بنابراين به راحتي در كنار سيستم لوله كشي نصب مي شوند. علاوه بر اين پمپ سيركولاتور مي تواند آب سرد وآب گرم را در رادياتورها بچرخاند. پمپ سيركولاتور همچنين براي سيستم گرمايش در كف زمين نيز استفاده مي شود. به طور كلي پمپ هاي سيركولاتور از سايز خيلي كوچك تا سايز متوسط، توسط چرخ هاي لوله محفاظت مي شوند. براي نصب پمپ هاي سيركولاتوري كه سايز آنها  بزرگ تر است، بايد از روش لايه ايي استفاده شود . پمپ هايي كه در سيستم هاي هيدروليكي بسته از آنها استفاده مي شود، با قطعات چدني درست مي شوند زيرا چدن ضد زنگ است و به خاطر آب موجود در لوله ها، باعث زنگ زدگي يا اكسيد شدن لوله ها نمي شود. پمپ هايي كه جريان آب در آنها ثابت است، بايد از مواد گران تري مانند برنز ساخته شوند زيرا برنز مانع از زنگ زدگي آب در لوله ها شده و از اكسيد شدن آب جلوگيري مي كند.

پمپ لجن كش

پمپ لجن كش براي انتقال لجن در مصارف صنعتي و غير صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد. پمپ هاي لجن كش توانايي جا به جايي مايعات با وزن مولكولي بالا را دارند. اين پمپ ها، از نوع پمپ هاي مستغرق سانتريفيوژ بوده و در دو مدل پمپ لجن كش تك فاز و پمپ لجن كش سه فاز موجود هستند. بدنه پمپ هاي لجن كش از جنس هاي مختفي مثل استيل، چدن و برنز است ولي به طور كلي با توجه به نوع كاركردي كه دارند، از جنس هاي مختلف توليد مي شوند. براي خريد پمپ لجن كش به صفحه پمپ لجن كش مراجعه فرماييد.

قيمت لجن كش

از پمپ هاي لجن كش بيشتر براي تخليه آب چاه ها استفاده مي شود زيرا اين پمپ مي تواند آب باقي مانده در چاه را به طور كامل تخليه نمايد. علاوه بر اين پمپ هاي لجن كش مي توانند فاضلاب هاي خانگي و صنعتي و همچنين همه سيالاتي كه ذرات معلق دارند را پمپاژ كنند. در حقيقت مي توان گفت پمپ هاي لجن كش از پر كاربرد ترين پمپ ها در حوزه صنعتي محسوب مي شوند و انتقال لجن فقط از طريق پمپ ها امكان پذير است. ساختار پمپ هاي لجن كش و كف كش شبيه به هم است و براي انتقال سيالات در هر دوي آنها، از نيروي گريز از مركز استفاده مي شود. تجهيزات به كار رفته در پمپ هاي لجن كش، كيفيت بالايي دارد و اگر طولاني مدت از آنها استفاده شود، دچار مشكل نمي شوند. پمپ هاي لجن كش عملكرد خوبي در انتقال لجن و ساير سيالات دارند و در نتيجه به شكل هاي مختلف قابل استفاده هستند. انتقال لجن در پالايشگاه ها و تصفيه خانه ها يكي از مهم ترين كارهايي است كه پمپ هاي لجن كش انجام مي دهند. 

پمپ كفكش

پمپ كف كش يكي از پركاربرد ترين انواع پمپ بوده و كاركردي شبيه به پمپ هاي توربين عمودي دارد. پمپ كف كش به وسيله يك موتور الكترونيكي شروع به حركت و فعاليت مي كند. پمپ كف كش يكي از پر مصرف ترين انواع پمپ بوده و در صنايع مختلفي از جمله صنعت آبرساني به كار برده مي شود. پمپ هاي كف كش از دسته پمپ هاي سانتريفيوز مستغرق بوده و براي انتقال آب از آنها استفاده مي شود. علاوه بر اين پمپ هاي كف كش براي تخليه آب حوضچه هاي عميق نيز مورد استفاده قرار مي گيرند.

 نحوه عملكرد پمپ كف كش به اين صورت است كه در كف حوضچه قرار مي گيرد و سپس پساب را به سمت بالا پمپاژ مي كند. در حقيقت مي توان گفت براي به چرخش درآوردن موتور اين پمپ از جريان الكتريسيته استفاده مي شود. وقتي موتور شروع به چرخش مي كند، به طور هم زمان شفت داخل پمپ نيز شروع به چرخش كرده و نيروي گريز از مركز ايجاد مي كند. با توجه به اين كه پمپ هاي كف كش بايد در داخل آب و مايعات قرار داده شوند، بايد ضد آب ساخته شوند. پمپ كف كش، يك پمپ گريز از مركز و همچنين يك شفت عمودي دارد و فشار سيال خروجي آن وابسته به چرخش پروانه هاي آن است. پمپ كف كش در حقيقت نوعي پمپ برقي تك فاز يا سه فاز است و به صورت عمودي داخل آب قرار مي گيرد. پمپ كف كش در بيشتر موارد در ته استخرها و چاه هاي كم عمق مورد استفاده قرار مي گيرد. پمپ كف كش در مواردي همچون پمپاژ آب در مصارف خانگي، آبياري هاي كوچك، تخليه آب چاه، مخازن استخرها و در صنايعي از جمله پمپاژ كردن دوغاب نيز استفاده مي شود. پمپ هاي كف كش با توجه به كاركردشان، با موادي مانند چدن، استيل و مواد پليمري توليد مي شوند. پروانه اين پمپ از جنس آلمينيوم و شفت آن از فولاد ضد زنگ ساخته مي شود. پمپ كف كش داراي يك موتور الكتريكي است كه اين موتور با حركت دادن پمپ، انرژي لازم براي پمپاژ كردن لجن و آب هاي آلوده را فراهم مي كند. به طور كلي، پمپ هاي كف كش ظرفيت و كارايي بالايي دارند. مهمترين مزيت اين نوع پمپ، در مقايسه با ساير پمپ ها اين است كه پمپ كف كش به تعمير و مراقبت كمتري نياز دارد. به طور كلي از پمپ هاي كف كش براي انتقال آب از چاه براي كشاورزي و مصارف صنعتي نيز استفاده مي شود. علاوه بر اين پمپ كف كش براي تامين آب گلخانه ها و مزارع كوچك، سيستم تخليه آب ساختمان ها و ايجاد فواره آب نيز مورد استفاده قرار مي گيرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۹:۰۲ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 9
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر