دانلود فيلم و سريال ايراني
دانلود فيلم و سريال ايراني

اگر در صنعت سنگ بري اطلاعاتي را جمع آوري كرده باشيد،ميدانيد كه استان اصفهان قطب سنگبري هاي كشور مي باشد. با وجود شهرك هاي صنعتي بسيار زياد مانند:

 • شهرك صنعتي محمود آباد
 • شهرك صنعتي خميني شهر
 • شهرك صنعتي نجف آباد
 • شهرك صنعتي دولت آباد
 • شهرك صنعتي رضوانشهر

و وجود ديگر شهرك هاي صنعتي كوچك در سراسر استان متوجه اين موضوع خواهيد شد.بزرگ ترين شهرك صنعتي كشور ،شهرك صنعتي محمود آباد مي باشد.اين شهرك با مساحت 700 هكتار داراي بيش از 750 واحد كارخانه و كارگاه سنگبري مي باشد. كارخانه سنگبري يونيك نيز در اين شهرك قرار گرفته است.   سنگ بري اصفهان  

كارخانه سنگبري يونيك:

در كارخانه سنگبري يونيك كه در خيابان 46 شهرك صنعتي محمود آباد قرار گرفته است از سال 1398 با هدف ارائه بهترين سنگ هاي اسلب از هر نوعي فعاليت خود را آغاز كرده است. اكنون سوالاتي در مورد كارخانه سنگبري يونيك براي شما بوجود آمده است كه:

  • سنگبري يونيك در چه زمينه هايي فعاليت مي كند؟
 • محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك كدام اند؟
 • كيفيت محصولات كارخانه به چه صورت مي باشد؟
 • چگونه مي توانيد با واحد فروش ما ارتباط برقرار كنيد؟
 • شرايط پشتيباني مشتريان چگونه است؟
 • آيا كارخانه سنگبري يونيك صادرات را هم انجام مي دهد؟

سنگبري يونيك در چه زمينه هايي فعاليت مي كند؟

همان طور كه به شما گفتيم كارخانه سنگبري يونيك در زمينه توليد تايل و اسلب سنگ فعاليت گسترده اي دارد.   سنگبري اصفهان  

محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك كدام اند؟

يونيك انواع مختلفي از محصولات را براي ارائه به شما آماده كرده است. اما تعدادي از محصولات خود را از همان ابتدا در اختيار مشتريان خود قرار داده است.محصولات اصلي كارخانه را اكثرا سنگ هاي كريستال يا چيني و سنگ هاي مرمريت و تراونيكس تشكيل مي دهند. تعدادي از اين محصولات را به شما معرفي مي كنيم:

محصولاتي كه بالا نام برده شد محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك بودند. اما يك سري محصولات جديد وارد كارخانه شده اند كه براي اولين بار سنگبري يونيك اين سنگ ها را در كشور عرضه كرد. نام اين سنگ ، سنگ كريستال تاسوس مي باشد. كه در مورد آن نيز مقاله اي نوشتيم. براي مطالعه بيشتر در مورد سنگ تاسوس روي آن كليك كنيد.  

كيفيت محصولات كارخانه سنگبري يونيك چگونه است؟

سابقه يونيك در زمينه سنگ بري و تعداد مشتريان بسيار زياد در اين مدت كم نشان مي دهد كه محصولات ما از كيفيت كافي برخوردار اند.اكنون مي خواهيم شما را به بهترين كارخانه سنگبري اصفهان دعوت كنيم و به صورت مختصر براي شما توضيحاتي را ارائه كنيم.

 1. كوپ سنگ را در دستگاه ارّه سالني قرار مي دهيم.پس از چند دقيقه به پلاك هاي سنگ تبديل ميگردد.
 2. پس از آن توري و اپوكسي را به سنگ اضافه مي كنيم.( دقت داشته باشيد كه در اين مرحله كيفيت سنگ شما مشخص مي شود.كه كارخانه سنگبري يونيك هميشه از بهترين مواد براي سنگ هاي اسلب خود استفاده مي كند. كه اين موجب ميگردد تا بهترين سنگ را به مشتريان خود ارائه دهيم.)
 3. پس از آن كه توري و اپوكسي اضافه شد، پلاك ها براي خشك شدن به انبار مي روند.
 4. پس از خشك شدن پلاك ها در انبار به وسيله جرثقيل سالني به دستگاه ساب سنگ فرستاده مي شوند.
 5. بعد از ساب و صيقل در دستگاه ساب مي توانيم آن ها را براي عموم در نمايشگاه واقع شده در قسمتي از كارخانه به نمايش بگذاريم.

براي توضيحات بيشتر مي توانيد به مقاله كارخانه سنگبري يونيك مراجعه كنيد.   سنگبري اصفهان  

چگونه مي توانيد با واحد فروش ما ارتباط برقرار كنيد؟

در كارخانه سنگبري يونيك شما به دو صورت حضوري و غير حضوري مي توانيد خريد كنيد.

 1. خريد حضوري

در اين روش شما به كارخانه سنگبري يونيك تشريف مي آوريد و انواع سنگ ها را در سالن نمايش مي بينيد. پس از انتخاب سنگ و مشخص كردن متراژ مورد نياز خود به دفتر كارخانه مي رويد تا قرارداد خود را امضا كنيد.

 1. خريد تلفني و غير حضوري:

شما به صفحه قيمت سنگ مي رويد و در آن جا از آخرين محصولات موجود در سنگبري يونيك مطلع مي شويد. بعد از انتخاب سنگ خود در صفحه قيمت سنگ با شماره مشاورين ما تماس بگيريد.سپس مقدار سنگ را مشخص كنيد. مشاورين ما نيز در انتخاب سنگ مورد نظر شما ميتوانند به شما كمك كنند. پس از آن قرارداد را براي شما تنظيم مي كنند.  

شرايط پشتيباني از مشتريان چگونه است؟

اگر در اثر حمل و نقل سنگ ها دچار شكستگي يا ترك شوند كارخانه اين سنگ ها را براي شما عوض خواهد كرد. يا اگر بخواهيد قبل از آن كه سنگ توسط كارخانه ارسال شود نوع آن را عوض كنيد، اين كار را براي شما انجام مي دهيم.

*براي اطلاعات بيش تر در اين زمينه با پشتيباني تماس بگيريد.*

 

آيا كارخانه سنگبري يونيك در زمينه صادرات نيز فعال مي باشد؟

بله. ما از ابتداي فعاليت كارخانه سنگبري يونيك مانند تعدادي از كارخانه هاي سنگبري اصفهان فعاليت خود را در زمينه صادرات آغاز كرديم. در حال حاضر سنگ هاي خود را به كشورهاي حوضه خليج فارس، اروپا و حتي آمريكاي شمالي و جنوبي ارسال مي كنيم.

سخن پاياني:

اگر به دنبال بهترين ها هستيد، به شما توصيه ميكنيم كه به سايت سنگبري يونيك نگاهي بيندازيد. ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد. در آن جا اخبار جديد سايت سنگبري يونيك را به شما ارائه مي دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سنگبري اصفهان،
موضوع:
[ ۲۸ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۴۷:۱۵ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

شركت توسعه تدبير و تلاش ماندگار فروشنده محصولاتي از جمله چيلر، فن كوئل و روفتاپ بوده و اين محصولات را با بهترين كيفيت عرضه مي كند.

چيلر

يكي از مهمترين تجهيزات سرمايشي براي توليد سرما در ساختمان ها و كارخانه هاي صنعتي چيلر مي باشد. در حقيقت چيلر مي تواند از طريق فرآيند تبخير و تقطير يك مبرد، حرارت را از يك بخش از دستگاه به بخش ديگر در يك چرخه انتقال دهد. چيلر به وسيله انتقال گرما از يك محيط با دماي پايين تر به محيطي كه دماي آن بالاتر است، توليد سرما مي كند.

مهمترين كاربرد چيلر سرد كردن آب براي سرمايش هواي ساختمان و مصارف صنعتي است. آبي كه در چيلر خنك شده، به وسيله پمپ و از طريق لوله كشي به واحدهاي توزيع كننده هواي سرد مثل فن كوئل هاي تعبيه شده در داخل ساختمان ها يا دستگاه هوا ساز ارسال مي شود. لوله هايي كه كار انتقال آب سرد را انجام مي دهند بايد به درستي عايق كاري شوند تا دماي آب سرد را به خوبي حفظ كنند.

آب سرد علاوه بر سرد كردن ساختمان ها، در فرآيندهاي صنعتي نيز به عنوان آب خنك كننده  يك دستگاه موتور مورد استفاده قرار مي گيرد. آب سرد چيلر در يك مدار بسته جريان دارد و اين مدار بسته باعث جريان آب درون لوله ها و كويل ها مي شود و راهي براي تبخير آن وجود ندارد. چيلرها از نظر كاركرد و نوع عملكردي كه دارند، داراي انواع مختلفي بوده و به دو مدل چيلر تراكمي و چيلر جذبي تقسيم مي شوند. از چيلرها در موارد زيادي مانند صنايع شيميايي، نگهداري مواد غذايي، دستگاه هاي سرد كننده خانگي و تهويه مطبوع و صنعتي استفاده مي شود. يكي ديگر از دستگاه هاي توليد سرما، سيستم وي آر اف VRF شركت توسعه و تدبير تلاش ماندگار است.

فن كوئل

فن كوئل دستگاهي است كه متشكل از يك فن و يك مبدل حرارتي مي باشد. در حقيقت فن كوئل يك مبدل چند منظوره بوده و اين توانايي را دارد كه دماي محيط را گرم يا سرد كند. در حقيقت فن كوئل يك دستگاه مبدل گرمايشي بسيار قوي است كه همراه با فن، مي تواند هوا را خنك كند. يكي از پركاربردترين انواع اين محصول فن كويل زميني است.

فن كوئل در فصولي كه هوا سرد است، هواي محيط را گرم كرده و در فصول گرم با دميدن هواي خنك، دماي خنك و متعادلي توليد مي كند. فن كوئل با وارد شدن آب گرم و سرد به داخل كويل هايي كه دارد، كار مي كند و جريان هواي مناسبي با استفاده از فن به وجود مي آورد. معمولاً فن كوئل ها به هيچ كانالي وصل نيستند و به طور مستقيم هوا را وارد محيط مي كنند.

از فن كوئل به عنوان سيستم تهويه مطبوع ساختمان هاي تجاري، مسكوني و اداري استفاده مي شود. فن كوئل داراي قابيلت هاي زيادي بوده و در بسياري از مواقع از طريق مكش هواي موجود، مي تواند درجه حرارت فضاي محيط اطراف خود را تنظيم كند. فن كوئل به وسيله يك ترموستات و همچنين يك سوئيچ دستي روشن و خاموش كردن مي شود. ترموستات به شير كنترل يا فن فرمان مي دهد كه با تغيير كردن دور فن يا تغيير ميزان دبي آب ورودي به داخل كويل ها، مي توان به دماي مطلوب رسيد.

در حقيقت دستگاه هاي فن كوئل از طريق آب گرم و سرد و از چيلر و ديگ هاي مركزي نيرو مي گيرند. فن كوئل ها براي اين كه بتوانند انرژي توليد شده توسط مولد انرژي ( گرم كننده يا سرد كننده را به محيط ارائه نمايند، از دو لوله گرم و سرد و همچنين چهار لوله استفاده مي كنند. فن كوئل ها معمولاً به سادگي قابل نصب هستند ولي با اين وجود براي اطمينان از عملكرد مناسب، به تعمير و نگهداري منظم نياز دارند. هنگامي كه فن كوئل آب را خنك مي كند، آب كندانس شده روي ريل ها، وارد سيني زير آن مي شود. آبي كه وارد سيني مي شود به وسيله لوله از سيني خارج مي شود.

روفتاپ

روفتاپ تركيبي از چيلر و و هواساز در يك مجموعه يكپارچه مي باشد. روفتاپ پكيج ها، كارهاي مختلفي از جمله گرمايش، سرمايش، تنظيم رطوبت هوا و همچنين فيلتراسيون را انجام مي دهند. روفتاپ هواي بيروني را تميز و فيلتر كرده و سپس با استفاده از كويل هاي سرمايشي و گرمايشي، هوا را مطلوب مي كند و در داكت هاي پخش شده در ساختمان پخش مي كند. در حقيقت روفتاپ پكيج، نوعي سيستم تهويه مطبوع مركزي است. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد روفتاپ پكيج به اين صفحه برويد.

https://ttmenterprise.com/%d8%b1%d9%88%d9%81%d8%aa%d8%a7%d9%be-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac/

 روفتاپ پكيج در پشت بام نصب مي شود و اجزاي آن مانند كمپرسور، فن، كويل اپراتور و كندانسور هوايي در داخل يك كابين قرار مي گيرند. به طور كلي روفتاپ از يك بدنه اصلي و همچنين داكت هاي متصل به آن تشكيل شده است. بدنه اصلي پكيج هاي پشت بامي با توجه به نوع عملكردي كه دارند، متشكل از چند بخش هستند و هر كدام از اين بخش ها داراي اجزاي مربوط به خود مي باشند.  اجزاي داخلي روفتاپ پكيج شامل فن، الكتروموتور، فيلتر، چيلر هواي خنك، كويل آبگرم، دمپر و تنطيم كننده جريان ورودي و همچنين تجهيزاتي براي رطوبت زني مي باشند.

در يك دستگاه روفتاپ پكيج، كمپرسور در انتهاي كابين قرار داده مي شود و سپس كويل هاي كندانسور در اطراف آن نصب مي شوند. مبرد كم فشار و سرد به صورت گاز به كمپرسور وارد شده و سپس كمپرسور آن را مانند يك گاز گرم فشرده كرده و به اين ترتيب مبرد به طرف كندانسور هوايي جريان پيدا مي كند. ماده مبرد موجود در كندانسور حرارت خود را از دست مي دهد و در نتيجه فين هاي فلزي روي كويل هاي كندانسور موجب مي شوند كه انتقال هوا بين مبرد و هوا بهتر انجام شود. كندانسور مجهز به يك فن است و اين فن با ايجاد هوا موجب انتقال حرارت پيوسته شده و به اين ترتيب هواي گرم از واحد بيرون مي رود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: توسعه تدبير ماندگار،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۰:۲۸ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه ميدانيد استان اصفهان يكي از قطب هاي حال حاضر سنگبري در كشور مي باشد. در شهرك صنعتي محمود آباد كه بزرگترين شهرك صنعتي اين استان مي باشد حدوداً ۷۵۰ واحد سنگبري وجود دارد. اما اين سنگ بري ها احتياج به لوازم جهت فراوري و تهيه انواع تايل و اسلب دارند.ما در كارخانه سايش سنگ به صورت كامل از كليه لوازم و دستگاه هاي سنگ بري در اختيار شما قرار مي دهيم. اين لوازم عبارتند از:

 • آمين
 • رزين و اپوكسي
 • لقمه سنگ ساب ها در انواع مختلف
 • آروزيل

و ديگر محصولات لازم در صنايع سنگبري كه در مقالات قبلي به آن ها اشاره كرديم. با توجه به تراكم سنگبريها در اين شهرك، ما و همكاران ما در كارخانه سايش سنگ مي توانيم كليه اين سنگ بري ها و علاوه بر آن ها ديگر سنگ بري ها در سراسر كشور را تامين كنيم. تا در جهت توسعه صنعت سنگ بري سريع تر گام برداريم.ما در ادامه مي خواهيم به يك سري از سوالات شما درباره كارخانه و فروشگاه سايش سنگ پاسخ دهيم.اين سوالات عبارت اند از:

 • هدف از ايجاد كارخانه سايش سنگ چه بود؟
 • چه محصولاتي در اين فروشگاه وجود دارند؟

هدف از ايجاد كارخانه سايش سنگ چه بود؟

قبل از آن كه جواب سوال شما را بدهيم، به تاريخچه كارخانه خواهيم پرداخت. كارخانه سايش سنگ از سال 1392 كار خود را شروع كرده است. در زمينه ارائه لوازم مصرفي سنگ بري ها نيز جزء با سابقه ترين ها و با تجربه ترين هاست. هدف از ايجاد اين كارخانه ارائه قطعات و لوازم مورد استفاده در سنگ بري ها براي فراوري سنگ ها در انواع مختلف مي باشد.  

چه محصولاتي در كارخانه سايش سنگ وجود دارند؟

كارخانه ما با نام سايش سنگ در زمينه ارائه محصولات با كيفيت به مشتري سابقه درخشاني دارد.اكنون ميخواهيم اين محصولات را با هم بررسي كنيم.

 • لقمه سنگ ساب ها

اصلي ترين محصول كارخانه سايش سنگ لقمه سنگ ها مي باشند. در زمينه لقمه سنگ ساب ها ، فروشگاه سايش سنگ خدمات گسترده اي را ارائه مي دهد. تنوع لقمه سنگ ساب ها در اين كارخانه بسيار زياد مي باشد. به طوري كه با هر قيمت و هر درجه كيفيتي كه بخواهيد به شما اين محصولات را ارائه ميكنيم.ما در حال حاضر 3 برند لقمه سنگ ساب را در اين كارخانه در اختيار داريم.اين سه برند عبارت اند از:

البته لازم به ذكر است كه يك نوع لقمه سنگ ساب گرانيتي نيز در ماه آينده پس از انجام آزمايشات لازم بر روي آن به شما معرفي خواهيم كرد.

 • ماستيك ها:

پس از سنگ ساب ها به سراغ ماستيك ها مي رويم كه دومين محصول محبوب كارخانه سايش سنگ پس از سنگ ساب ها مي باشند. در زمينه ماستيك ها نيز كارخانه ما فعال مي باشد. ماستيك هاي توليدي كارخانه ما بسيار با كيفت و با دوام مي باشند. به گونه اي كه :

 • تغيير رنگ نمي دهند
 • چسبندگي بسيار بالايي دارند
 • دوام و عمر طولاني دارند

برند هاي ماستيك موجود را در طي چند روز آينده به شما معرفي خواهيم كرد.  

 • اروزيل ها:

در كارخانه سايش سنگ اروزيل هاي بسيار با كيفيت موجود هستند. اروزيل ها در انواع و برند هاي مختلفي به مشتريان گرامي ارائه مي گردد.

ساير محصولات

در كارخانه ما محصولات ديگري مانند:

 • كربنات
 • استايرن
 • آمين ها

نيز به شما ارائه مي گردد.در مورد هر يك در بخش مقالات توضيحات بسياري را به شما ارائه كرديم.  

نحوه ارائه خدمات:

در كارخانه سايش سنگ مهم ترين بخش نحوه ارائه خدمات به مشتري هاي ما مي باشد. ما به دو صورت نقدي و اقساطي با مشتريان گرامي توافق مي كنيم. اما در زمينه گارانتي و خدمات پس از فروش با توجه به محصول خريداري شده مدتي براي آن تايين مي شود. اگر طي اين مدت براي محصول خريداري شده اتفاقي بيافتد مشاورين كارخانه ما شما را راهنمايي مي كند.

چگونه مي توانيد محصولات موجود را از كارخانه سايش سنگ تهيه كنيد؟

شما مي توانيد با استفاده از دو روش زير اقدام به خريد محصولات ما از سايت سايش سنگ كنيد:

 1. شما مي توانيد با افزودن اين محصول به سبد خريد و تعيين مقدار مورد نياز خود محصول را به صورت كاملا الكترونيكي و غير حضوري فقط با چند كليك، خريداري كنيد.
 2. روش دوم اين است كه شما مي توانيد با شماره هاي تلفن داده شده در بخش بالايي سايت تماس بگيريد و اين محصول را تهيه نماييد.

 

سخن پاياني:

در اين مقاله سعي كرديم شما را با محصولات و نحوه خريد از فروشگاه و وبسايت خودمان آشنا كنيم. در مقالات بعدي به صورت تخصصي تر به هر كدام مي پردازيم. تا شما با ابزار آلات سنگ بري آشنا شويد. براي راهنمايي و مشاوره با مشاورين و متخصصين ما در كارخانه تماس بگيريد. همچنين ما را در اينستاگرام دنبال كنيد تا از آخرين اخبار سايت مطلع شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ساب سنگ ماستيك سنگ،
موضوع:
[ ۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۵:۰۷ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

خريد و فروش ضايعات امروزه به صنعت بزرگي با سودهاي چندصد ميليوني بدل شده است كه افراد زيادي را به سمت و سوي خود كشانده است. ضايعات آنلاين با ايجاد بستري براي درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش ضايعات، اين ضايعات را با قيمتي منصفانه و از سرتاسر ايران در اختيارتان قرار مي دهد. به دليل ارزش بالاي اين ضايعات فلزي و غيرفلزي و بازار رقابتي اين صنعت مي بايست قبل از ورود به آن از پيچ و خم و البته سودي كه اين راه براي تان به همراه دارد آگاه شويد. بنابراين اگر قصد خريد و فروش ضايعات را داريد در اين مقاله همراه ماه باشيد.   ضايعات آنلاين بورس خريد و فروش ضايعات فلزي و غيرفلزي در اين مطلب درباره‌ي

 1. ضايعات فلزي
 2. ضايعات غيرفلزي
 3. بازيافت ضايعات فلزي
 4. بازيافت ضايعات غيرفلزي
 5. خريد و فروش ضايعات كاري سودآور با ريسكي كمتر
 6. ضايعات آنلاين

مي خوانيم.

ضايعات فلزي

ضايعات اين دسته همگي محصولات فلزي هستند كه عمر مفيدشان تمام شده و يا محصولات فلزي غيراستانداري هستند كه در كارخانه ها اين قطعات را كنار مي گذارند. ضايعات فلزي ارزشمندي كه در بازار معامله ي آن ها مرسوم است شامل:

 • خريد ضايعات آهن
 • ضايعات چدن
 • ضايعات مس
 • ضايعات آلومينيوم
 • ضايعات روي
 • ضايعات فولاد
 • ضايعات قطعات موبايل
 • ضايعات تنگستن
 • ضايعات سرب

ضايعات غيرفلزي

خريد و فروش ضايعات غيرفلزي كه به طور معمول صورت مي گيرد را مي توان محدود به قطعات زير كرد:

 • ضايعات پلاستيكي
 • ضايعات لاستيك
 • ضايعات پلي استر
 • نان خشك
 • خرده شيشه
 • كاغذ و كارتن
 • و...

ضايعات غيرفلزي

بازيافت ضايعات فلزي

پس از جمع‌آوري ضايعات از مكان هاي معتبر خريد و فروش ضايعات، اين محصولات را به كارخانه هاي بازيافت فرستاده و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات مخصوص بازيافت مي شود. به طور معمول ضايعات فلزي را پس از تفكيك، خرد كرده و در كوره ي مخصوص به همان فلز ريخته و ذوب مي كنند. از اين پس مراحل تصفيه ي اين فلزات را بسته به نوع آن فلز انجام مي دهند. بازيافت فلزات در بسياري از كشورهاي دنيا از اهميت بالايي برخوردار است چرا كه مي توان با صرف هزينه و انرژي كمتري به نسبت استخراج، فلزي با خواص فلز استخراج شده به دست آورد. بازيافت ضايعات فلزي در كشورمان، ايران نيز از توجه بالايي برخوردار است و با توجه به سود چندصد ميليوني كه اين كار دارد، چشم انداز روشني براي آن تصور مي شود.

بازيافت ضايعات غيرفلزي

بر خلاف ضايعات غيرفلزي، اين بخش آن گونه كه بايد به آن توجه نمي شود. با اين وجود بازيافت و خريد و فروش ضايعات غيرفلزي علاوه بر حفظ محيط زيست، پاك سازي محيط شهري از زباله و اشتغال زايي از سود خوبي برخوردار است. قيمت اكثر اين قطعات بر اساس وزن محاسبه مي شوند و با توجه به ساخت، توليد و مصرف روزافزون محصولات غيرفلزي، مي توان ضايعات غيرفلزي با وزن بالا يافت و از اين راه سود زيادي به دست آورد.

خريد و فروش ضايعات كاري سودآور با ريسكي كمتر

مي توان گفت كه بهتر است قبل از ورود به بازار بازيافت، خريد و فروش ضايعات را انجام دهيد، تا توانايي خود را در اين كار محك بزنيد. اغلب افراد در شروع كار در ضايعات با مشكل خريد ضايعات روبرو هستند. اين ضايعات را بايد بتوان از جايي مطمئن و البته با سود خوب خريداري كرد. بد نيست كه با مراجعه به كارخانه ها و يا ضايعاتي هايي كه خريد ضايعات انجام مي دهند از بازار هر محصول و نياز هر كدام مطلع شويد. پس از آن كه از قيمت، نياز و توانايي خريد و فروش ضايعات مورد نظرتان آگاه شديد زمان خريد تجهيزات و ماشين آلات مربوط به ضايعات تان است. مثلاً دستگاه پرس يكي از نيازهاي اوليه ي اين شغل است كه مي بايست آن را تهيه كنيد. انبار كردن اين قطعات نيز مشكلي است كه بايد آن را در نظر بگيريد. مكان انبار بايد خارج از شهر باشد. پس از آن بايد به فكر فروش ضايعات به كارخانه هاي مربوطه باشيد.   ضايعات آنلاين خريد و فروش ضايعات فلزي و غيرفلزي

ضايعات آنلاين

يكي از بهترين راه ها براي تبادل ضايعات استفاده از سايت هايي است كه با ثبت آگهي و اعلام قيمت هاي استثنايي، بازار رقابتي داغي را در اين عرصه ايجاد كرده اند. با اين روش علاوه بر آن كه كارتان با سرعت بيشتري انجام مي شود، مي توانيد محصولي با قيمت مناسب تهيه كنيد. حمل و نقل ضايعات نيز راحت تر صورت مي گيرد و همچنين از قيمت هاي ضايعات نيز مطلع مي شويد. ضايعات آنلاين با ايجاد چنين فضايي و با درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش ضايعات پلي است ميان بهترين خريدار و فروشنده ي اين ضايعات. خريد و فروش ضايعات شغلي است با بازار رقابتي تنگاتنگ اما اگر بتوانيد در اين حيطه خود را نشان دهيد سود بسيار خوبي كسب مي كنيد. بسياري از كارخانه داران و غول هاي مربوط به صنعت بازيافت كار خود را با خريد ضايعات نان خشك و پلاستيك شروع كرده اند اما امروز سودهاي چندصد ميليوني در ماه بخش كمي از درآمد اين افراد است. براي درج آگهي هاي رايگان خريد و فروش خود به ضايعات آنلاين مراجعه نماييد. ضمناً صفحه ي اينستاگرام ضايعات آنلاين با بروزترين اخبار حوزه ي ضايعات فلزي و غيرفلزي در خدمت شما عزيزان است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فروش ضايعات،
موضوع:
[ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۵۸:۲۳ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

فروشگاه پايا گسترش خورشيد تابان عرضه كننده انواع پمپ از جمله پمپ سيركولاتور، لجن كش و كفكش بوده و اين تجهيزات را با بهترين كيفيت به مشتريان عرضه مي كند.

پمپ سيركولاتور

پمپ سيركولاتور كه پمپ موتورخانه يا شوفاژ نيز ناميده مي شود، يكي از انواع پمپ آب است و براي به گردش درآوردن آب گرم در سيستم هاي گرمايشي صنعتي، خانگي و همچنين سيستم تهيه هوا به كار برده مي شود. بدنه پمپ سيركولاتور معمولاً از جنس استيل و چدن است و به همين دليل اين پمپ مي تواند مايعات را تا دماي 100 تا 130 درجه سانتي گراد پمپاژ كند. در حقيقت پمپ هاي سيركولاتور به عنوان پمپ هاي گريز از مركز نيز مورد استفاده قرار مي گيرند. اين پمپ ها از طريق پمپاژ كردن مايعات در يك مدار بسته به گردش در مي آيند.

خريد پمپ خطي سيركولاتور از شركت پايا

 عواملي از جمله فشار پمپ، ظرفيت، ميزان مصرف انرژي و كارايي پمپ و سرعت چرخش پروانه از عوامل مهم بوده و تاثير قابل توجهي در كاركرد پمپ خواهند داشت. پمپ هاي سيركولاتور داراي يك لوله اتصال و همچنين يك شير يك طرفه مي باشند و در حقيقت مي توان گفت بيشترين كاري كه اين پمپ ها انجام مي دهند، به چرخش در آوردن آب در سيستم هاي گرمايشي هيدروليك و سيستم هاي سرمايشي است. هنگامي كه آب به سمت بالا حركت مي كند، در اطراف پمپ سيركولاتور به چرخش در مي آيد ولي دوباره به جاي قبلي خود بر مي گردد. به اين ترتيب پمپ هاي سيركولاتور بايد قدرت كافي براي انتقال آب در لوله ها را داشته باشند.

پمپ هاي سيركولاتور متشكل از دو بخش الكتروموتور و پمپ آب هستند. موتور الكتريكي موجود در اين پمپ، منجر به حركت پروانه ها شده و به همين دليل آب به طرف بالا حركت مي كند. پمپ سيركولاتور داراي پروانه ايي مانند توربين است كه اين پروانه چرخي همراه با تيغه دارد و به خاطر حركت سريعي كه دارد، آب را به سمت جلو حركت مي دهد. پمپ هاي سيركولاتور سايز بسيار كوچكي دارند و بنابراين به راحتي در كنار سيستم لوله كشي نصب مي شوند. علاوه بر اين پمپ سيركولاتور مي تواند آب سرد وآب گرم را در رادياتورها بچرخاند. پمپ سيركولاتور همچنين براي سيستم گرمايش در كف زمين نيز استفاده مي شود. به طور كلي پمپ هاي سيركولاتور از سايز خيلي كوچك تا سايز متوسط، توسط چرخ هاي لوله محفاظت مي شوند. براي نصب پمپ هاي سيركولاتوري كه سايز آنها  بزرگ تر است، بايد از روش لايه ايي استفاده شود . پمپ هايي كه در سيستم هاي هيدروليكي بسته از آنها استفاده مي شود، با قطعات چدني درست مي شوند زيرا چدن ضد زنگ است و به خاطر آب موجود در لوله ها، باعث زنگ زدگي يا اكسيد شدن لوله ها نمي شود. پمپ هايي كه جريان آب در آنها ثابت است، بايد از مواد گران تري مانند برنز ساخته شوند زيرا برنز مانع از زنگ زدگي آب در لوله ها شده و از اكسيد شدن آب جلوگيري مي كند.

پمپ لجن كش

پمپ لجن كش براي انتقال لجن در مصارف صنعتي و غير صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد. پمپ هاي لجن كش توانايي جا به جايي مايعات با وزن مولكولي بالا را دارند. اين پمپ ها، از نوع پمپ هاي مستغرق سانتريفيوژ بوده و در دو مدل پمپ لجن كش تك فاز و پمپ لجن كش سه فاز موجود هستند. بدنه پمپ هاي لجن كش از جنس هاي مختفي مثل استيل، چدن و برنز است ولي به طور كلي با توجه به نوع كاركردي كه دارند، از جنس هاي مختلف توليد مي شوند. براي خريد پمپ لجن كش به صفحه پمپ لجن كش مراجعه فرماييد.

قيمت لجن كش

از پمپ هاي لجن كش بيشتر براي تخليه آب چاه ها استفاده مي شود زيرا اين پمپ مي تواند آب باقي مانده در چاه را به طور كامل تخليه نمايد. علاوه بر اين پمپ هاي لجن كش مي توانند فاضلاب هاي خانگي و صنعتي و همچنين همه سيالاتي كه ذرات معلق دارند را پمپاژ كنند. در حقيقت مي توان گفت پمپ هاي لجن كش از پر كاربرد ترين پمپ ها در حوزه صنعتي محسوب مي شوند و انتقال لجن فقط از طريق پمپ ها امكان پذير است. ساختار پمپ هاي لجن كش و كف كش شبيه به هم است و براي انتقال سيالات در هر دوي آنها، از نيروي گريز از مركز استفاده مي شود. تجهيزات به كار رفته در پمپ هاي لجن كش، كيفيت بالايي دارد و اگر طولاني مدت از آنها استفاده شود، دچار مشكل نمي شوند. پمپ هاي لجن كش عملكرد خوبي در انتقال لجن و ساير سيالات دارند و در نتيجه به شكل هاي مختلف قابل استفاده هستند. انتقال لجن در پالايشگاه ها و تصفيه خانه ها يكي از مهم ترين كارهايي است كه پمپ هاي لجن كش انجام مي دهند. 

پمپ كفكش

پمپ كف كش يكي از پركاربرد ترين انواع پمپ بوده و كاركردي شبيه به پمپ هاي توربين عمودي دارد. پمپ كف كش به وسيله يك موتور الكترونيكي شروع به حركت و فعاليت مي كند. پمپ كف كش يكي از پر مصرف ترين انواع پمپ بوده و در صنايع مختلفي از جمله صنعت آبرساني به كار برده مي شود. پمپ هاي كف كش از دسته پمپ هاي سانتريفيوز مستغرق بوده و براي انتقال آب از آنها استفاده مي شود. علاوه بر اين پمپ هاي كف كش براي تخليه آب حوضچه هاي عميق نيز مورد استفاده قرار مي گيرند.

 نحوه عملكرد پمپ كف كش به اين صورت است كه در كف حوضچه قرار مي گيرد و سپس پساب را به سمت بالا پمپاژ مي كند. در حقيقت مي توان گفت براي به چرخش درآوردن موتور اين پمپ از جريان الكتريسيته استفاده مي شود. وقتي موتور شروع به چرخش مي كند، به طور هم زمان شفت داخل پمپ نيز شروع به چرخش كرده و نيروي گريز از مركز ايجاد مي كند. با توجه به اين كه پمپ هاي كف كش بايد در داخل آب و مايعات قرار داده شوند، بايد ضد آب ساخته شوند. پمپ كف كش، يك پمپ گريز از مركز و همچنين يك شفت عمودي دارد و فشار سيال خروجي آن وابسته به چرخش پروانه هاي آن است. پمپ كف كش در حقيقت نوعي پمپ برقي تك فاز يا سه فاز است و به صورت عمودي داخل آب قرار مي گيرد. پمپ كف كش در بيشتر موارد در ته استخرها و چاه هاي كم عمق مورد استفاده قرار مي گيرد. پمپ كف كش در مواردي همچون پمپاژ آب در مصارف خانگي، آبياري هاي كوچك، تخليه آب چاه، مخازن استخرها و در صنايعي از جمله پمپاژ كردن دوغاب نيز استفاده مي شود. پمپ هاي كف كش با توجه به كاركردشان، با موادي مانند چدن، استيل و مواد پليمري توليد مي شوند. پروانه اين پمپ از جنس آلمينيوم و شفت آن از فولاد ضد زنگ ساخته مي شود. پمپ كف كش داراي يك موتور الكتريكي است كه اين موتور با حركت دادن پمپ، انرژي لازم براي پمپاژ كردن لجن و آب هاي آلوده را فراهم مي كند. به طور كلي، پمپ هاي كف كش ظرفيت و كارايي بالايي دارند. مهمترين مزيت اين نوع پمپ، در مقايسه با ساير پمپ ها اين است كه پمپ كف كش به تعمير و مراقبت كمتري نياز دارد. به طور كلي از پمپ هاي كف كش براي انتقال آب از چاه براي كشاورزي و مصارف صنعتي نيز استفاده مي شود. علاوه بر اين پمپ كف كش براي تامين آب گلخانه ها و مزارع كوچك، سيستم تخليه آب ساختمان ها و ايجاد فواره آب نيز مورد استفاده قرار مي گيرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۹:۰۲ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

Even though more than a few people are learning to use social media effectively, and social media consultants are popping up like weeds; most are not incorporating Basic SEO 101 tactics and thus leaving an enormous amount of money on the table... money that's not going to be recouped, save for the غير مجاز مي باشدt of implementation, and marketing to reach the most potential customers.

Most people are writing excellent content, and utilizing the social media tools that allow them to easily communicate with customers and gain exposure. However, these same people are leaving money on the table.

If effective communications are being made during those first stages of a campaign, it'll be crucial to make sure that the money you invest in those efforts carry the money forward into more efficient and effective communications. First initiative always begins with the research and development stages of marketing.

 communication is an intricate and detailed process, and one that begins long before even an غير مجاز مي باشدt Effective SEO can be developed. The development of a product, or the creation of a business plan, are the very first steps in a development process.

What many business owners don't realize is that the communications develop even before a website is built.  That first step in the development process is often making a decision on what will be included on the website, and design of the website. This decision can include things like the color of the logo, or type of font, and color scheme of the site.

A site that is color scheme, fonts, and logo are on the front- burner of the development process.  That site will have been beautifully and beautifully developed, but there is still one more area that is almost always overlooked.  That site is the social media arena.

We've all heard how social media marketing can be the difference in the performance of an internet marketing campaign.  And while I agree with the hype, it takes more than Facebook and Twitter to make the difference.

An effective marketing plan will include a schedule of improvised platforms, media, ideas and more.  This is what many business owners do, and then they are disappointed when social media marketing does not deliver the return on investment, or an ugly monster, instead ofonda.

Social Outsourcing

As a business owner, your social media marketing is who you have to please.  This is your alter ego, outside influences, so I know you don't have time to socialize unless you're a busy person.  True, you can manage to do socializing your own, but mostly you're at their mercy.

Your social media marketing employee works with you 24/7.  Even if you're out promoting a product or service, or just having a good time with family or friends, chances are you're away from your social media accounts.

When I first had my advertising meeting with my social media and search engine optimization company, I was excited.  Everybody in the room was ranting and raving about how great their social media marketing was and how they would rank top on Google and Yahoo.

When the representatives from the company came onto the stage, I asked them,  "Before you start, can I get your social media marketing plan and your search engine optimization guy to come down and meet with me in person?"

I'm sure they both knew that I had met with them previously, because they had told me about all of the things that they agreed upon.

I took them down to a localSTDOUTistic who performed a standard check on my available local SEO and couldn't find anything they would agree upon.  Not even once was it discussed.  The meeting was over, they weren't budging, they weren't compromising, so I gave them my business.

Twitter was a easy sell.  I've known other companies that wouldn't even allow their employees to be in the same room as the person who is working on their search engine optimization.  Get creative, get creative, and you can sell anybody anything.

But where were the profits?  I thought to myself.  Sure, I'm an SEO expert.  I know everything.  True, I don't get out there and share all of the tricks and tips all that time.  Sometimes I can get away with it, but multiple times I've heard it was done improperly, on one particular client's sites.  Even if it's not done correctly on the small training I offer, why put the techniques above into use?

Why?  Wouldn't it benefit my clients to see a visual of what is happening during an SEO project?

I recently had to fire another client for using what I viewed as inexperienced SEO techniques.  After the fire, I looked over my client's website.  He had put every single page up " manually".  There was no html coding, no kidding!  Put it this way, he didn't want me to see any of it.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: Social Media Optimization For SEO،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۱۰:۳۳ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله مطالبي درباره ثبت برند و علائم تجاري و مزيت هاي آن ارائه نموده ايم. همچنين به سوالاتي كه ممكن است در اين حوزه برايتان پيش آمده باشد پاسخ داده ايم. همراه ما باشيد.

 

علامت تجاري چيست؟

در قانون مدني و براساس ماده ۳۰ علامت، علامت جمعي و اسم تجاري يعني:

علامت يعني هر نشان قابل رويتي كه قادر باشد محصولات يا خدمات افراد حقيقي يا حقوقي را از هم مجزا سازد.

برند چيست؟

برند (Brand) نماد مشخص، مارك، لوگو، اسم، كلمه و يا جمله‌اي است كه شركت‌ها جهت تمايز محصولات و خدمات خود از ديگران استفاده مي‌كنند.

برند، ممكن است به كالا يا توليدكننده، يك خدمت يا موسسه خدماتي، يك شركت يا سازمان و يا يك شخص، مكان، رويداد يا حتي مذهب و عقيده متعلق باشد.

تفاوت برند و علامت تجاري چيست؟
علامت تجاري به طرح يا نشاني خاصي گفته ميشود كه كالا ها و خدمات يك شركت را معرفي ميكند .اما برند همانطور كه گفتيم؛ نام، عبارت، طرح، نماد است كه مشخص كننده محصولي خاص است و آن را از ديگران محصولات يا خدمات مشابه متمايز مي نمايد .

استفاده از علامت تجارتي و برند چه مزايايي را دارد؟

تشخيص محصولات اگر ديگر محصولات توسط مشتريان

كمك به شركت‌ها جهت متمايز ساختن محصولات‌شان از يكديگر

ابزار مناسب جهت بازاريابي و اساس ايجاد وجهه و شهرت شركت‌ها

دادن اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث و منبع مستقيم درآمد از محل حق امتيازها مي‌باشند.

جزء ضروري جهت دريافت موافقت‌ نامه‌ هاي اعطاي نمايندگي

ممكن است دارائي ارزشمند كسب و كار باشند.

تشويق  شركت‌ها به سرمايه گذاري در حفظ يا بهبود كيفيت محصولات

حائز اهميت جهت دريافت وام

علامت تجاري، قابل نقل وانتقال بوده و جهت اين كار بايد طبق مقررات قانون ثبت علائم و اختراعات ايران به ثبت برسد. لذا تفويض اجازه ي استفاده از يك علامت تجاري ثبت شده به شركت هاي ثالث داده مي شود كه مي تواند منبع درآمد بيشتري براي شركت يا شخص به وجود آورد و يا اساس انعقاد يك موافقت نامه ي اعطاي نمايندگي فروش باشد.

ايجاد ارزش افزوده ي سهام سهامداران و افزايش درآمد شركت ها

امكان درج آن روي كالاي خاصي كه طبقه آن مشخص است

جلوگيري از واردات و صادرات آن كالا بدون مجوز شما

جلوگيري از عرضه و فروش آن محصول يا خدمت بدون مجوز شما

 امكان انتقال اجازه استفاده از آن كالا يا خدمت در مقابل توافقات مالي به شركتها و اشخاص

گسترش انحصاري بازار محصولات خود

اهرمي جهت رقابت مطلوب

و بسياري از منافع اقتصادي ديگر...

آيا علامت تجارتي در ايران مورد حمايت قانون قرار مي گيرد؟

 بله علامت تجارتي در جمهوري اسلامي ايران تحت حمايت مراجع قانوني قرار دارد. ايران  جزء معدود كشورهاي آسيايي است كه در قوانين داخلي خود قوانين مربوط به حمايت از علائم تجاري را قرار داده است. اين قانون از سال 1310  در قوانين ايران گنجانده شده است. ثبت علائم و اختراعات مصوب 1310 و آئين نامه اجرائي اين قانون مصوب 1337 مبناي اين حمايت مي باشد.

چه كساني مي توانند از علامت تجارتي استفاده كنند؟

شخصي كه علامت تجارتي به نام او ثبت شده باشد.

شخصي كه علامت به طور موقت يا دائم از سوي مالك به وي منتقل شده است.

آيا مي توان با استفاده از علامت تجارتي واردات برخي كالاها را انحصاري كرد؟

بله، اين مساله حقوقي است كه يك فرد نسبت به مالكيت خود پيدا مي كند. يعني زماني كه يك علامت تجارتي توسط يك شخص يا شركت ثبت شود حق استفاده از آن مربوط به ثبت كننده مي باشد و شخص ديگري نمي تواند از آن استفاده كند. به عنوان مثال اگر شخصي با يك كارخانه توليد نوشابه قرار دادي داشته باشد كه روزانه 1000 بطري با نام و علامت تجارتي تحت مالكيتش توليد كند اين كالاها با شرط ثبت علامت بر روي آن فقط براي سفارش دهنده قابل حمايت است و ايشان مي تواند از اين علامت استفاده و مانع استفاده ديگران و حتي كارخانه توليد كننده از علامت تجاري متعلق به سفارش دهنده نيز بشود

 

آيا مي توان از علامت تجارتي ديگري استفاده نمود؟

اگر بدون اجازه مالك علامت تجارتي باشد نميتوان اين كار را كرد.

 

آيا مي توان علامت تجارتي مشهوري كه در ايران به ثبت نرسيده است را به نام خود ثبت نمود؟

امكان چنين در خواستي وجود دارد. اما چون اغلب علامت هاي مشهور دركشورهاي عضو كنوانسيونهاي جهاني كه ايران هم عضو آن است از جمله كنوانسيون پاريس به ثبت رسيده است بعدها مالكين آن علامت به محض اطلاع مي توانند علاوه بر در خواست ابطال علامت شما از شما ضرر و زيانهاي هنگفتي را نيز مطالبه كنند. البته اداره مالكيتهاي صنعتي با يك بر خورد عرفي به موضوع مي پردازد و اغلب چنين در خواستهايي را نمي پذيرد.

آيا مي توان محصولاتي را كه با علامت تجارتي تحت مالكيت من وارد شده است ولي از من هيچگونه مجوزي گرفته نشده است توقيف نمود؟

هر محصولي كه با يك علامت تجارتي ثبت شده باشد در ايران وارد مي شود يا بايد توسط مالك آن و يا شخصي كه نمايندگي وكالت و يا اجازه واردات از سوي مالك دارد ترخيص شود. چنانچه شما مالك علامت تجارتي باشيد و از اين واردات اطلاع پيدا نمائيد مي توانيد از طريق مراجع قضائي مانع واردات آن كالا شد و آن را توقيف نمود.

مدت زمان حمايت قانونگذار ايراني از علامت تجاري چند سال است؟

10 سال از تاريخ ثبت اظهارنامه در اداره مالكيتهاي صنعتي

آيا مي توان در هر دادگاهي در كشور اقامه دعوي در رابطه با موضوعات علامت تجاري نمود؟

طرح دعوي بلااشكال است. اما لازم به ذكر است كه فقط دادگستري شهر تهران مي تواند به اين دعوي رسيدگي نمايد اما اين مساله مانع نمي شود كه در دادگاههاي ساير شهرستانها از رسيدگي اوليه و مقدماتي به اين موضوع استنكاف نمايند بلكه به صراحت قانون ساير محاكم در شهرستانهاي ديگر بايد اقدامات مقدماتي را انجام دهند و حتي مي توانند تا مرحله صدور قرار تامين اقدام نموده و پرونده را جهت ادامه رسيدگي ها به تهران ارسال نمايند.

آيا علامت هاي تجارتي ساير كشورها در ايران حمايت مي شود؟

كشورهايي كه عضو كنوانسيون پاريس هستند مي توانند از حمايت در ايران نيز بر خوردار باشند.

 

آيا مي توان يك نوشته را به جاي شكل خاص به عنوان علامت تجارتي ثبت نمود؟

بله امكان ثبت نقش، شكل يا حروف به عنوان علامت تجارتي وجود دارد.

 

فرق لوگو، مارك و علامت تجاري چيست؟

در متون خارجي و همچنين در قوانين ايران هيچ اشاره اي به واژه لوگو نشده است. بلكه يك اصطلاح عاميانه محسوب مي شود اما مارك به تنهايي كاربرد ندارد بلكه تريد مارك TRADE MARK به معناي همان علامت تجارتي است و درحقيقت كشورهاي ديگر مساوي با علامت تجارتي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۷:۰۸ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

وكيل ملكي كيست؟

وكيل ملكي به وكيلي گفته مي شود كه در انواع حوزه هاي ملكي تخصص دارد . اگرچه وكيل ملكي در پرونده هاي زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقي موارد توانايي لازم را دارد . ولي تنها در امور ملكي پرونده هاي موكل را انجام ميدهد .

دعاوي ملكي چگونه دعاوي هستند؟

 دعاوي ملكي به مجموعه اي از دعاوي گفته ميشود كه به نوعي به اموال غير منقول و انسان مربوط مي شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممكن است جنبه حقوقي، كيفري و يا تلفيقي از هر دو را داشته باشد.

در حقيقت دعاوي ملكي مربوط به املاك، مستغلات و اراضي است كه لازم است توسط وكيل ملكي و وكلايي كه در زمينه املاك فعاليت مي‌كنند و داراي تجربه و مهارت كافي هستند پيگيري و انجام شود.

خصوصيات وكيل ملكي

نكاتي را ذكر ميكنيم كه براي انتخاب وكيل ملكي بايد به آن توجه ويژه اي كرد :

وكيل مورد نظر بايد بر قانون مدني و حتي قانون تجارت و آيين دادرسي مدني تسلط كامل داشته باشد تا بنوايد از حقوقي موكل خود دفاع كند .

وكيل انتخاب شده بايد در امر نگارش دادخواست بساير حرفه اي و  تبحر بالايي داشته باشد . دعاوي ملي بسيارپيچيده مي باشد . از نحوه تعيين خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوي و نيز ادله آن . به طور عرض كنم كه در دعوي الزام به تنظيم سند رسيم ، تمامي ايادي قبلي تا شخصي كه سند به نام وي صادر شده بايد هوانده دقوي قرار بگيرند . در غير اين صورت قرار رد دعوي صادر مي شود.

مشاوره حقوقي يا وكيل ملكي مورد نظر بايد به گونه اي بايد كه وكيل ملكي بتواند زواياي پرونده را بررسي كند و تمامي تمامي راه حل هاي انتخابي را براي موكل روشن كند .

وكيل بايد يك شخص پيگير و با پشتكار بالا باشد واينكه وقت و توانايي لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندين بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملكي موكل رسيدگي كند . در كل پرونده هاي ملكي خيلي زمان بر و طولاني هستند و وكيل مورد نظر بايد خيلي صبور و باحوصله باشد تا بتواند اين اين پرونده را به نفع موكل به پايان برساند .

مشاور حقوقي يا وكيل بايد با سابقه و با تجربه بايد و شما بايد در انتهاب خود بسيار دقت كنيد و ديگران كه سابقه چنين پرونده هايي دست وكيل داشته اند پرس و جو كنيد . خيلي از افراد براي كمتر هزينه كردن بجاي يك وكيل خوب و متخصص يك وكيل كم تجربه استفاده ميكند كه خود همين باعث شكست در پرونده  ميباشد.

براي دريافت مشاوره حقوقي رايگان كليك كنيد .

 

كدام دعاوي را به وكيل املاك بسپاريم؟

دعاوي حقوقي بسياري هستند كه بهتر است توسط وكيل ملكي طرح و پيگيري شوند. مهمترين دعاوي ملكي كه بايد به وكيل ملكي سپرده شوند، عبارتند از:

دعواي حقوقي خيلي زياد هستند كه بهتر است توسط يك وكيل ملكي طرح و پيگيري شود .

 چند تا از مهمترين دعاودي ملكي را براي شما ذكر مي كنيم :

 

مطالبه سرقفلي و حق كسب و پيشه

وكيل ملكي با اطلاع دقيق با اطلاق دقيق از نحوه سرقفلي و حق كسب و پيشه و نيز شرايط ساقط شدن حق سرقفلي ، ايجاد راه حل  و نحوه چگونه توقيف كردن سر قفلي ميتواند در روند پرونده تاثير بسيار بالايي داشته باشد .

تخليه ملك مسكوني

تخليه ملك يك فرآيند بسيار پيچيده اي است كه چه در حالت حكم تخليه و چه در حالت حكم تخليه بايد الزاماتي در نحوه طرح آن رعايت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره يكي از مهمترين شروز طرح دعوي مي باشد . حتي با توجه به تجربه قبلي، وكيل ملكي ميتواند به شما مواردي را گوش زد كند كه قبال از اتمام قراردااد اجاره نيز ملك را تخليه نمود .

خلع يد

خلع يد را ميتوان يكي از دعاوي ملكي پيچيده در نظر گرفت كه حتما بايد براي آن از وكيل ملكي استفاده شود . خلع يد در بسيار ي از موارد با تصرف عدواني اشتباه گرفته مي شود. .در اين طرح دعوي بايد يا سند سمي بنام خواهان وجود داشته بايد يا اينكه قبل از آن اثبات مالكيت انجام شود . اگر برخلاف اين دوموضوع باشد دعوي نتيجه نميگيرد . براي جلوگيري از اين موضوع بايد حتما وكيل ملكي براي خود به اختيار بگيريد.

فك رهن

يكي از مشكلات اساسي مردم، فك رهن از بانك يا دادگاه به شيوه درست و با زمان و هزينه كم است كه وكيل ملكي متخصص در امور بانكي و نيز توقيف اموال مي‌تواند از پس از اين كار برآيد.

يكي از بيشترين مشكلاتي كه مردم در پرونده هاي ملكي دارند فك رهن از بانك دادگاه به شيوه درست و با زمان و هزينه كم است كه يك وكيل ملكي با تجربه مي تواند از پس اين كار به خوبي برآيد .

پس براي اين موضوع حتما يكي وكيل با تجربه و خبره براي پرونده خود انتخاب كنيد .

فروش ملك مشاع

وقتي كه ملك افراز نباشد و حداقل يكي از شركا قصد فروش را داشته باشد و بين شركا اختلاف باشد وكيل ملكي خيلي ميتواند به اين قضيه كمك بسيار بالايي بكند. چرا كه بايد ابتدا از طريق اداره ثبت، گواهي عدم افراز صادر شود و از طريق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهايت مال مشاعي به مزايده گذاشته شود. وكيل ملكي در پيگيري مسير فروش ملك مشاعي و نيز مذاكره و مصالحه با ساير شركا براي توافق در فروش ملك نقشي اساسي دارد.

حق شفعه

اين حق داراي شرايطي است كه در صفحه مربوط به آن به تفصيل توضيح داده شده است. اما مهمترين نقش وكيل ملكي در اثبات حق شفعه، تفسير دقيق قانون و اثبات وجود شرايط به وجود آمدن اين حق است. مانند اين كه ملك بين دو نفر مشاع است (حتي اگر به ارث رسيده است) و نيز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شريك ديگر اقدام به استفاده از اين حق نموده است.

الزام به تنظيم سند رسمي

اين دعوي شابع ترين پرونده ملكي بين مردم به شمار مي آيد . كه داراي شرايط و قوانين خاص خودش ميباشد . و در بسياري موارد افراد به دليل عدم آگاهي در اين موضوع نميتوانند به حق خود برسند و به مشكل ميخورند . يكي از بيشترين مشكلات در اين پرونده كه براي افزاد پيش مي آيد ملك به صورت وكالتي جند نوبت انتقال پيدا كرده است و بايد هم ايادي قبلي تا مالك سند طرف دعوي باشد  و يا اگر ملك مشاعي يا ورثه اي بايد بايد همه مالكين طرف دعوي قرار گيرند.

هزينه وكيل ملك در دعاوي ملكي چقدر است؟

 

با توجه به نكاتي كه باال گفته شد يك وكيل خوب ميتواند شما را از خسارت هاي جبران نا پذيري نجات دهد، پس كمك گرفتن از يك وكيل خوب ميتواند شمارا در اين امر كمك كند و بسيار ضروري است . پس به دليل ترس از هزينه هاي بالاي گرفتن وكيل افراد از گرفتن وكيل خود داري ميكنند و ضررآن ها چندين برابر مي شود . توصيه ما اين است قبل از هر اقدامي و براي پيدا كردن بهترين وكيل مكلي با مراجه به سايت موسسه حقوقي اوستا مشورت هاي لازم را انجام دهيد و از تعرفه و هزينه هاي يك وكيل ملكي خوب با خبر شويد تا بتوانيد از از حقوقي خود در دادگاه دفاع كنيد . 

يك وكيل ملكي خوب چه ويژگي دارد ؟

وكيل ملكي كيست؟

وكيل ملكي به وكيلي گفته مي شود كه در انواع حوزه هاي ملكي تخصص دارد . اگرچه وكيل ملكي در پرونده هاي زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقي موارد توانايي لازم را دارد . ولي تنها در امور ملكي پرونده هاي موكل را انجام ميدهد .

دعاوي ملكي چگونه دعاوي هستند؟

 دعاوي ملكي به مجموعه اي از دعاوي گفته ميشود كه به نوعي به اموال غير منقول و انسان مربوط مي شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممكن است جنبه حقوقي، كيفري و يا تلفيقي از هر دو را داشته باشد.

در حقيقت دعاوي ملكي مربوط به املاك، مستغلات و اراضي است كه لازم است توسط وكيل ملكي و وكلايي كه در زمينه املاك فعاليت مي‌كنند و داراي تجربه و مهارت كافي هستند پيگيري و انجام شود.

خصوصيات وكيل ملكي

نكاتي را ذكر ميكنيم كه براي انتخاب وكيل ملكي بايد به آن توجه ويژه اي كرد :

وكيل مورد نظر بايد بر قانون مدني و حتي قانون تجارت و آيين دادرسي مدني تسلط كامل داشته باشد تا بنوايد از حقوقي موكل خود دفاع كند .

وكيل انتخاب شده بايد در امر نگارش دادخواست بساير حرفه اي و  تبحر بالايي داشته باشد . دعاوي ملي بسيارپيچيده مي باشد . از نحوه تعيين خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوي و نيز ادله آن . به طور عرض كنم كه در دعوي الزام به تنظيم سند رسيم ، تمامي ايادي قبلي تا شخصي كه سند به نام وي صادر شده بايد هوانده دقوي قرار بگيرند . در غير اين صورت قرار رد دعوي صادر مي شود.

مشاوره حقوقي يا وكيل ملكي مورد نظر بايد به گونه اي بايد كه وكيل ملكي بتواند زواياي پرونده را بررسي كند و تمامي تمامي راه حل هاي انتخابي را براي موكل روشن كند .

وكيل بايد يك شخص پيگير و با پشتكار بالا باشد واينكه وقت و توانايي لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندين بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملكي موكل رسيدگي كند . در كل پرونده هاي ملكي خيلي زمان بر و طولاني هستند و وكيل مورد نظر بايد خيلي صبور و باحوصله باشد تا بتواند اين اين پرونده را به نفع موكل به پايان برساند .

مشاور حقوقي يا وكيل بايد با سابقه و با تجربه بايد و شما بايد در انتهاب خود بسيار دقت كنيد و ديگران كه سابقه چنين پرونده هايي دست وكيل داشته اند پرس و جو كنيد . خيلي از افراد براي كمتر هزينه كردن بجاي يك وكيل خوب و متخصص يك وكيل كم تجربه استفاده ميكند كه خود همين باعث شكست در پرونده  ميباشد.

براي دريافت مشاوره حقوقي رايگان كليك كنيد .

 

كدام دعاوي را به وكيل املاك بسپاريم؟

دعاوي حقوقي بسياري هستند كه بهتر است توسط وكيل ملكي طرح و پيگيري شوند. مهمترين دعاوي ملكي كه بايد به وكيل ملكي سپرده شوند، عبارتند از:

دعواي حقوقي خيلي زياد هستند كه بهتر است توسط يك وكيل ملكي طرح و پيگيري شود .

 چند تا از مهمترين دعاودي ملكي را براي شما ذكر مي كنيم :

مطالبه سرقفلي و حق كسب و پيشه

وكيل ملكي با اطلاع دقيق با اطلاق دقيق از نحوه سرقفلي و حق كسب و پيشه و نيز شرايط ساقط شدن حق سرقفلي ، ايجاد راه حل  و نحوه چگونه توقيف كردن سر قفلي ميتواند در روند پرونده تاثير بسيار بالايي داشته باشد .

تخليه ملك مسكوني

تخليه ملك يك فرآيند بسيار پيچيده اي است كه چه در حالت حكم تخليه و چه در حالت حكم تخليه بايد الزاماتي در نحوه طرح آن رعايت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره يكي از مهمترين شروز طرح دعوي مي باشد . حتي با توجه به تجربه قبلي، وكيل ملكي ميتواند به شما مواردي را گوش زد كند كه قبال از اتمام قراردااد اجاره نيز ملك را تخليه نمود .

خلع يد

خلع يد را ميتوان يكي از دعاوي ملكي پيچيده در نظر گرفت كه حتما بايد براي آن از وكيل ملكي استفاده شود . خلع يد در بسيار ي از موارد با تصرف عدواني اشتباه گرفته مي شود. .در اين طرح دعوي بايد يا سند سمي بنام خواهان وجود داشته بايد يا اينكه قبل از آن اثبات مالكيت انجام شود . اگر برخلاف اين دوموضوع باشد دعوي نتيجه نميگيرد . براي جلوگيري از اين موضوع بايد حتما وكيل ملكي براي خود به اختيار بگيريد.

فك رهن

يكي از مشكلات اساسي مردم، فك رهن از بانك يا دادگاه به شيوه درست و با زمان و هزينه كم است كه وكيل ملكي متخصص در امور بانكي و نيز توقيف اموال مي‌تواند از پس از اين كار برآيد.

يكي از بيشترين مشكلاتي كه مردم در پرونده هاي ملكي دارند فك رهن از بانك دادگاه به شيوه درست و با زمان و هزينه كم است كه يك وكيل ملكي با تجربه مي تواند از پس اين كار به خوبي برآيد .

پس براي اين موضوع حتما يكي وكيل با تجربه و خبره براي پرونده خود انتخاب كنيد .

فروش ملك مشاع

وقتي كه ملك افراز نباشد و حداقل يكي از شركا قصد فروش را داشته باشد و بين شركا اختلاف باشد وكيل ملكي خيلي ميتواند به اين قضيه كمك بسيار بالايي بكند. چرا كه بايد ابتدا از طريق اداره ثبت، گواهي عدم افراز صادر شود و از طريق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهايت مال مشاعي به مزايده گذاشته شود. وكيل ملكي در پيگيري مسير فروش ملك مشاعي و نيز مذاكره و مصالحه با ساير شركا براي توافق در فروش ملك نقشي اساسي دارد.

حق شفعه

اين حق داراي شرايطي است كه در صفحه مربوط به آن به تفصيل توضيح داده شده است. اما مهمترين نقش وكيل ملكي در اثبات حق شفعه، تفسير دقيق قانون و اثبات وجود شرايط به وجود آمدن اين حق است. مانند اين كه ملك بين دو نفر مشاع است (حتي اگر به ارث رسيده است) و نيز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شريك ديگر اقدام به استفاده از اين حق نموده است.

الزام به تنظيم سند رسمي

اين دعوي شابع ترين پرونده ملكي بين مردم به شمار مي آيد . كه داراي شرايط و قوانين خاص خودش ميباشد . و در بسياري موارد افراد به دليل عدم آگاهي در اين موضوع نميتوانند به حق خود برسند و به مشكل ميخورند . يكي از بيشترين مشكلات در اين پرونده كه براي افزاد پيش مي آيد ملك به صورت وكالتي جند نوبت انتقال پيدا كرده است و بايد هم ايادي قبلي تا مالك سند طرف دعوي باشد  و يا اگر ملك مشاعي يا ورثه اي بايد بايد همه مالكين طرف دعوي قرار گيرند.

هزينه وكيل ملك در دعاوي ملكي چقدر است؟

با توجه به نكاتي كه باال گفته شد يك وكيل خوب ميتواند شما را از خسارت هاي جبران نا پذيري نجات دهد، پس كمك گرفتن از يك وكيل خوب ميتواند شمارا در اين امر كمك كند و بسيار ضروري است . پس به دليل ترس از هزينه هاي بالاي گرفتن وكيل افراد از گرفتن وكيل خود داري ميكنند و ضررآن ها چندين برابر مي شود . توصيه ما اين است قبل از هر اقدامي و براي پيدا كردن بهترين وكيل مكلي با مراجه به سايت موسسه حقوقي اوستا مشورت هاي لازم را انجام دهيد و از تعرفه و هزينه هاي يك وكيل ملكي خوب با خبر شويد تا بتوانيد از از حقوقي خود در دادگاه دفاع كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: وكيل ملكي خوب،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۴:۱۵ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

كولر گازي 30000 ال جي

اگر شما نيز به دنبال تهيه و خريد كولر گازي 30000 ال جي هستيد لطفا در اين بخش با وبسايت تاپ فروش همراه باشيد تا بتوانيد اطلاعات كامل تري را در اين زمينه به دست آوريد. همان طور كه مي دانيد امروزه استفاده از محصولات تهويه مطبوع به اوج خود رسيده است و اين محصولات به خوبي با امكاناتي كه در اختيار مصرف كنندگان خود قرار داده اند توانسته اند نبض بازار را به دست بگيرند اما شما در اين مقاله به خوبي در خصوص يكي از محصولات برند محبوب و پرطرفدار ال جي اطلاعات كاملي را كسب خواهيد كرد. اما در اين قسمت قرار است در مورد چه خصوصياتي صحبت كنيم؟ لطفا با ما همراه باشيد.

كمي در خصوص برند ال جي بدانيم!

برند ال جي يكي از برند هاي قديمي و معتبر در زمينه فروش محصولات خانگي و الكترونيكي است كه به خوبي توانسته با مشتريان خود ارتباط كامل و پيوندي استوار برقرار كند. اين محصول تنها در زمينه كولرگازي فعالي نكرده و گستره محصولات آن به تلويزيون، بخاري، يخچال، تلفن هاي هومشند، تلويزيون و... بر مي گردد.

از اين رو اين برند در حوزه فروش كولرگازي با توليد انواع محصولات سرمايشي و گرمايشي در ظرفيت هاي 9،12،24،30،38 و... در طرح ها و مدل هاي متفاوت و متنوع اي وارد بازار فروش شده است. شما در اين قسمت به خوبي اطلاعات كاملي از كولرگازي 30 هزار شركت ال جي به دست خواهيد آورد.

بررسي تخصصي ويژگي هاي كولرگازي 30000 ال جي

كولرگازي 30 هزار ال جي يكي از برترين محصولات اين برند كره اي در خصوص محصولات تهويه مطبوع است، با اين حال در اين قسمت سعي نموده ايم به صورت كاملا تخصصي به بررسي انواع مزايا و ويژگي هاي اين محصول بپردازيم تا شما عزيزان قبل از خريد بتواتيد تجربه ايده آلي از اين محصول كسب كنيد. لطفا با ما همراه باشيد.

برخورداري از سيستم دي سي اينورتر

يكي از مهم ترين و برترين سيستم هايي كه در اين محصول وجود دارد استفاده از برد دي سي يا برد دي سي اينورتر است. به كمك اين برد مي توان به تنهايي به ميزان 60 درصد در مصرف برق و انرژي صرفه جويي نمود اما شيوه كار اين برد به چه صورت است؟

برد دي سي اينورتر چگونه كار مي كند؟

اگر يادتان باشد در كولر هاي معمولي هنگامي كه دستگاه به مدت طولاني كار مي كرد، تحمل فضاي سرد يا گرم محيط برايمان سخت و دشوار مي شد. در همين خصوص تصميم به خاموش كردن دستگاه مي گرفتيم، با اين حال در طول روز ممكن بود اين عمليات به ميزان 10 الي 20 بار انجام شود كه در نهايت شاهد قبوض نجومي قيمت برق مي بوديم چراكه بيشترين مصرف برق در زمان اوليه و شروع به كار كولر مي باشد.

اما در كولرهاي گازي نسل جديد و در سيستم دي سي اينورتر با خنك شدن محيط دستگاه به صورت خودكار دور موتور را كاهش مي دهد تا مجدد محيط به دماي اوليه خود بازگردد، همين تغيير دور فن مي تواند به ميزان 60 درصد در ميزان مصرف برق صرفه جويي كند! اما اين پايان كار نيست بلكه يك كولرگازي نسل جديد مي تواند تا به ميزان 75 درصد در ميزان مصرف برق و انرژي صرفه جويي داشته باشد اما 15 درصد آن كجاست؟ در ادامه به بررسي اين مورد خواهيم پرداخت.

برخورداري از سيستم اسمارت هوشمند در كولرگازي 30 هزار ال جي

همان طور كه مشاهده نموديد در مطالب فوق در خصوص كاهش مصرف برق و انرژي اطلاعات كاملي را از سيستم دي سي اينورتر دريافت نموديم اما در حالت كلي بيان نموديم كه يك كولرگازي مي تواند تا به ميزان 75 درصد در مصرف برق صرفه جويي كند. 15 درصد مابقي مربوط به سيستم اسمارت هوشمند مي باشد كه در ادامه به صورت مفصل در اين خصوص اطلاعات كاملي را به شما خواهيم داد.

سيستم اسمارت هوشمند چگونه كار مي كند؟

سيستم اسمارت هوشمند يكي ديگر از سيستم هاي موجود در كولرهاي گازي نسل جديد است كه اين امكان را براي شما فراهم مي آورد تا بتوانيد به ميزان 15 درصد ديگر نيز در مصرف برق و انرژي صرفه جويي كنيد. از اين رو اين سيستم با برخورداري از مادون قرمز به خوبي مي تواند تعداد افراد حاضر در محيط را شناسايي كند و ميزان انتقال باد توليد شده در دستگاه برودتي را كنترل كند.

به عنوان مثال اگر اين محصول را در محيط كار خود استفاده مي كنيد ديگر نيازي نيست همواره به كنترل دسترسي داشته باشيد و درجه انتقال باد را به صورت مرتب با افزايش و يا كاهش تعداد افراد در محيط تغيير دهيد. بلكه اين محصول با ويژگي ممتاز خود مي تواند تعداد افراد حاضر در محيط را شناسايي كند و قدرت انتقال باد را بر اساس تعداد افراد كم و يا زياد كند.

اين ويژگي تاثير بسيار زيادي در كاهش مصرف برق و همچنين انرژي خواهد داشت و ديگر شما ملتهب هزينه هاي سنگين برق نخواهيد شد.

استفاده از فيلتر پلاسمايستر ايونيزر پلاس Plasmaster Ionizer

فيلتر پلاسمايستر ايونيزر پلاس Plasmaster Ionizer از آن دسته از فيلتر هاي تصفيه كننده هوا مي باشد كه در قسمت داخلي دستگاه واقع شده است. به كمك اين فيلتر هوا كه بيش از 3 ميليون يون دار مي توان هواي آلوده را جذب و هوايي عاري از هرگونه ميكروب، قارچ، كثيفي و... را به محيط تحويل داد.

قيمت كولرگازي 30000 ال جي چقدر است؟

از آن جايي كه اين محصولات ارتباط كاملي با تغييرات ارز و دلار دارند، قيمت آن ها به صورت لحظه اي در حال تغيير است. از اين رو براي كسب اطلاعات بيشتر همواره سعي كنيد با ما از طريق شماره تلفن هاي موجود در سايت تماس برقرار كنيد تا كارشناسان ما بتوانند به صورت كاملا حرفه اي به شما عزيزان قيمت روز اين محصول رو ارائه بدهند.

گاز مصرفي در كولرگازي 30 هزار شركت ال جي چيست؟

مبحث گاز مصرفي نيز يكي از مه مترين مباحث در تهيه و توليد كولرگازي در شركت هاي توليد كننده است چراكه در گذشته از گاز R22 در تهيه و توليد كولرهاي گازي استفاده مي شد اما متاسفانه پس از تحقيقات بيشمار در اين زمينه، محققان به اين نتيجه رسيدند كه استفاده از اين نوع از گاز مي تواند باعث تخريب محيط زيست و آسيب پذيري لايه اوزون شود. در نتيجه استفاده از اين گاز به صورت كلي منتفي و به جاي آن از گاز R410 استفاده شد.

چرا بايد از بانه خريد كنيم؟خريد از بانه داراي چه مشخصه هايي است؟

همان طور كه مي دانيد شهر بانه يكي از شهر هاي مرزي كشور است كه به دليل قرار گيري در يك موقعيت جغرافيايي خاص همواره داراي محصولاتي با قيمتي بسيار مناسب مي باشد و در حال حاضر در حال رقابت با بزرگترين بازار هاي داخلي كشور مي باشد.

ما در تاپ فروش شرايطي را براي شما عزيزان مهيا كرده ايم تا شما بتوانيد با خيالي آسوده از بانه و با ضمانتي كاملا ماندگار محصولات خانگي، مصرفي و... را تهيه و خريداري كنيد.

سيستم انتقال بار و حمل و نقل آن به چه صورت است؟

از ان جايي كه محصولات خانگي داراي حساسيت بسيار بالايي مي باشند ارسال آن ها به صورت وانت بار و يا با نيسان به سراسر كشور ارسال مي شود. در اين صورت شما عزيزان مي توانيد هزينه محصول را درب منزل نيز پرداخت كنيد. البته براي مطلع شدن از قيمت وانت تا محل سكونت خود، مي توانيد با ما در تماس باشيد.

چگونه مي توانم ساير برند هاي موجود در وبسايت شما را مشاهده كنم؟

به دليل بزرگي بازار خريد و فروش كولرگازي همواره برند ها معتبري در اين زمينه در حال فعاليت هستند، از جمله اين برند ها مي توان به موارد زير اشاره نمود كه هركدام از آن ها با قدرت و كيفيت منحصر به فردي در بازار حضور فعال دارند.

 • كولر هاي گازي شركت اجنرال
 • كولرهاي گازي شركت گري
 • كولرهاي گازي شركت سوني
 • و....

براي بررسي محصولات اين دسته مي توانيد بر روي عناوين فوق كليك كنيد تا اطلاعات كامل تري را به دست آوريد. در دسته هاي فوق انواع كولرگازي در طرح ها و مدل هاي متفاوت و متنوعي وجود دارد كه مي توانيد هر كدام را متناسب با بودجه و سليقه خود در نظر بگيريد.

برقراري ارتباط ميان ظرفيت و متراژ محل نصب كولرگازي:

يكي از مواردي كه حتما توصيه مي كنيم شما عزيزان به آن توجه و دقت كافي داشته باشيد مسئله برقراري ارتباط ميان ظرفيت و همچنين متراژ محل نصب كولر است. در هنگام خريد حتما به متراژ و ظرفيت كولر خود توجه داشته باشيد چراكه شما نمي توانيد به عنوان مثال از كولرگازي 30 هزار ال جي در متراژ هاي بالاي 120 الي 130 متري استفاده كنيد زيرا در اين صورت باعث افزايش بي اندازه فشار به دستگاه خواهيد شد و در حالت كلي مي تواند باعث افزايش انرژي و هزينه برق شود.

همواره نسبت زير را براي تهيه و خريد كولرگازي در نظر داشته باشيد تا بتوانيد در انتهاي كار خريد خوب و مناسبي را تجربه كنيد. بررسي اين موضوع به شما كمك مي كند تا بتوانيد ساليان سال از محصول خود بدون حتي كوچكترين دغدغه اي استفاده كنيد.

كولرگازي 9 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 12 متر است.

كولرگازي 12 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 18 متر است.

كولرگازي 18 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 18 الي 30 متر است.

كولرگازي 24 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 70 متر است.

كولرگازي 30 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 110 متر است.

كولرگازي 36 هزار مناسب براي مكان هايي با متراژ 130 متر است.

در صورت عدم رعايت متراژ و ظرفيت كولر چه مشكلاتي به وجود مي آيد؟

دوستان عزيز در نظر داشته باشيد كه در صورت عدم رعايت متراژ و ظرفيت كولر شما دچار مشكلاتي همانند: افزايش مصرف برق، افزايش توان محصول، كاهش عمر كولر، كاهش توان و... خواهيد شد. در همين خصوص لازم است توجه داشته باشيد كه قبل از تهيه و خريد كولرگازي مناسب، ابتدا متراژ محيط را به خوبي استخراج كنيد و سپس بر اساس متراژ، مناسب ترين ظرفيت كولر را تهيه و خريداري كنيد.

بررسي تفاوت ميان دوگاز R410 و R22 در چيست؟

از ديگر تفاوت هاي آشكار و بارزي كه مي توان در كولر هاي نسل جديد شاهد آن بود، حضور و وجود گاز R410 مي باشد. چنانچه توجه داشته باشيد براي خنك سازي مخزن كولر هاي گازي معمولي از گاز R22 استفاده مي شد كه پس از تحقيقات بسيار زيادي كه در اين زمينه انجام شد دانشمندان متوجه شدند كه استفاده از اين گاز در نهايت مي تواند باعث آسيب به محيط زيست و لايه اوزون شود، بنابريان مصرف اين گاز به سرعت متوقف شد و هم اكنون به جاي آن از گاز محبوب با گريد انرژي A+++ استفاده مي شود و به نوعي به دستگاه اين اجازه را مي دهد تا بتواند در سرعت هاي متغيير كار كند. جالب است بدانيد اين گاز مي تواند مصرف برق را تا حدود 73 درصد كاهش دهد.

شرايط استفاده از كولرگازي به منظور افزايش ميزان عمر آن به چه صورت است؟

پس از تهيه و خريد كولرگازي مبحث ديگري تحت عنوان نگهداري از آن مطرح مي شود كه شما عزيزان بايد براي كسب اطلاعات بيشتر نكات زير را همواره در نظر داشته باشيد. همه ما مي دانيم براي آن كه بتوانيم ساليان سال از كولر گازي خود در فصول گرم و سرد سال استفاده كنيم ملزم به رعايت برخي از پيش نياز ها خواهيم بود، در همين خصوص پيشنهاد مي كنيم موارد زير را با دفت اجرا كنيد:

 • برق ورودي به كولر گازي شما به هيچ عنوان نبايد نوسان داشته باشد.
 • به هيچ عنوان از دستگاه خود براي مدت زمان بسيار طولاني استفاده نكنيد.
 • فيلتر هواي دستگاه را به مدت هر 30 روز يك بار مورد شستشو قرار دهيد.
 • هنگامي كه قصد داريد حالت سرمايش و گرمايش كولر گازي خود را تغيير دهيد ابتدا مطمئن شويد كه دستگاه شما در حالت خاموش قرار دارد.
 • به هيچ عنوان همزمان از كولر گازي و كولر آبي در يك محيط استفاده نكنيد چراكه استفاده از كولر آبي باعث افزايش رطوبت محيط مي شود و در نتيجه كولرگازي رطوبت حاصل را جذب خواهد كرد.
 • در هنگام خريد محصولات تهويه مطبوع همواره سعي كنيد از بهترين برند هاي معتبر دنيا و نسل هاي آخر آن استفاده كنيد.
 • هر محصول داراي يك كاتالوگ و دفترچه راهنما است كه به اين منظور مي توانيد از آن استفاده كنيد تا راهنمايي هاي مورد نظر را به خوبي داشته باشيد.
 • همواره توجه خود را به سيستم مديريت مصرف انرژي داشته باشيد. سعي كنيد كولرگازي شما در خانواده محصولات كم مصرف قرار بگيرد. به همين موجب مي توانيد بخشي از هزينه هاي خود را مديريت كنيد.
 • به هيچ عنوان در طول روز حتي براي ساعتي اندك نيز كولر را به صورت روشن در محل رها نكنيد چراكه در اين صورت مي توان شاهد افزايش هزينه هاي انرژي شد.
 • چنانچه در فصول گرم سال قصد داريد از اين دستگاه به صورت شب تا صبح استفاده كنيد به هيچ عنوان آن را بر روي درجه كم قرار ندهيد.
 • در تابستان سعي كنيد با كشيده پرده هاي اتاق، سالن و... از تابش مستقيم نور خورشيد به داخل محيط اتاق، منزل و يا كار جلوگيري كنيد. اين مسئله مي تواند تاثير بسيار مناسبي در كاهش مصرفي انرژي كولر شما داشته باشد.

در مورد برند ال جي چه مي دانيم؟

برند ال جي يكي از برند هاي برتر در زمينه تهيه و توليد محصولات الكتريكي است كه تا به امروز نقش بسيار مهمي را در بازار هاي داخلي و خارجي ايفا كرده است. ال جي در سال 1985 توسط مديري موفق به نام كوو اين هوي تاسيس و راه اندازي شد و در همان ابتدا با تغيير در محصولات خود به خوبي توانست تمامي نگاه ها را به سوي خود جذب كند. اين شركت كه يكي از رقيبان سرسخت برند سامسونگ، اجنرال، گري و... مي باشد به خوبي توانست با تنوع و ساختاري جديد در محصولات خود پس از مدتي حرف اول را در بازار بزند.

ال جي كه شعار آن « زندگي خوب است » Life’s Good تا به امروز به خوبي توانسته است مهر تاييدي بر شعار هميشگي خود داشته باشد و آسابش و راحتي را براي مصرف كنندگان خود به وجود آورد.

چه نيازي به تهيه و استفاده از كولرگازي داريم؟

كولرهاي گازي يكي از محصولات بسيار پرمصرف و متداول امروزي هستند كه به دليل ماهيت هاي متفاوت و منحصر به فردي كه در مقايسه با كولرهاي آبي دارند همواره در معرض مصرف بيشتر مي باشند. يكي از اين معيار ها مي توان به وجود سيستم دي سي اينورتر و ساير سيستم هاي ديگر اشاره نمود كه به موجب آن مي توان تاثيرات بسيار زيادي در كاهش و همچنين صرفه جوبي در مصرف برق و انرژي داشت.

همچنين كولرهاي گازي قادر هستند تا محيط شما را در كمترين زمان ممكن به خوبي خنك و يا گرم سازند كه اين موضوع از ساير محصولات ديگر بر نمي آيد، همين تفاوت ها باعث شده است تا كولرگازي محصولي متداول تر به نظر برسد.

جمع بندي قسمت كولرگازي 30000 ال جي

در اين قسمت ما اطلاعات كاملي از نحوه تهيه و خريد كولرگازي 30000 ال جي در اختيار شما عزيزان قرار داديم. چنانچه قصد تهيه و خريد اين محصول را داريد مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر از طريق شماره تلفن هاي موجود در وبسايت با ما در ارتباط باشيد تا قبل از خريد به صورت رايگان تمامي سوالات در ذهن شما توسط كارشناسان ما به خوبي داده شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۹:۳۵ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

 

دارالترجمه يا دفتر ترجمه رسمي، درست مثل دفتر اسناد رسمي، خدمات ترجمه تخصصي به صورت رسمي ارائه مي كند؛ يعني يك مسئول ترجمه يا مترجم رسمي دارد كه از نظر قانوني اجازه و شايستگي برگرداندن متون را از يك زبان به زبان ديگر دارد. علاوه بر مترجمان رسميِ داراي پروانه، افراد ديگري بعنوان دستيار در دفاتر دارالترجمه اشتغال دارند: مترجم هاي رسمي ديگر، مترجم يار، سردفتر، دفتريار، غيره. علاوه بر اين، دارالترجمه مترجم هاي زيادي دارد و مي تواند تيمي را بسازد كه با هم كار كنند و بتوانند راحت تر نياز هاي مشتري را برطرف كنند. همين طور، دارالترجمه ها نه تنها به تعداد مورد نياز مترجم شفاهي و مترجم كتبي دارند، بلكه مي توانند پروژه هاي ترجمه تخصصي چندين زبانه و ويرايش و تصحيح متن را نيز انجام دهند. و اين كار باعث مي شود كه شما ترجمه ي خود را در بالاترين سطح تحويل بگيريد. بازار امروز، دارالترجمه هاي بسياري را در بر گرفته است اما يك سري از ويژگي ها مي تواند به مشتريان در انتخاب بهترين دارالترجمه كمك كند كه در اين مطلب سعي شده به ويژگي هاي بهترين دارالترجمه رسمي بپردازيم.

مزاياي خدمات ترجمه تخصصي
به نظر كسب‌وكارها و افراد خصوصي، استفاده از مركز خدمات ترجمه تخصصي و حرفه‌اي در تهران مي‌تواند به ميزان قابل‌توجهي در زمان و پول شما صرفه‌جويي كند.

مكان‌يابي خدمات ترجمه تخصصي و دقيق، كليد گسترش كسب‌وكارهاي كوچك يا بزرگ در سطح جهاني است. همچنين مشتريان خصوصي هستند كه نياز به خدمات ترجمه تخصصي و ترجمه عمومي دارند و در صورتي از دارالترجمه شما بهره‌مند خواهد شد كه زماني را صرف اطمينان از همكاري با يك شركت ترجمه تخصصي كنند. اگر شما صاحب يك كسب‌وكار با منافع بسيار در خارج از كشور هستيد، پس خدمات ترجمه تخصصي و حرفه‌اي مي‌تواند نقطه موفقيت و گسترش كسب‌وكار شما در بازارهاي خارجي باشد.

به نظر كسب‌وكارها و افراد خصوصي، استفاده از يك خدمات ترجمه تخصصي و حرفه‌اي مي‌تواند به ميزان قابل‌توجهي در زمان و پول شما صرفه‌جويي كند. همكاري با يك شركت ارزان‌تر با كيفيت پايين‌تر مي‌تواند اثر مخرب  بلندمدتي بر كسب‌وكار و يا امور مالي شخصي شما داشته باشد و ايده عاقلانه‌اي نيست كه كيفيت را قرباني هزينه ترجمه كمتر كنيد.

هنگامي‌كه شما شروع به تحقيق شركت‌هاي مختلف مي‌كنيد متوجه خواهيد شد كه بيشتر مراكز ترجمه تخصصي يا دارالترجمه تخصصي و حرفه‌اي، يك كپي دقيق و منظم از سند اصلي شما و خدمات ترجمه مهمي تحويل مي‌دهند. بسيار ضروري است كه شما دارالترجمه اينترنتي يا دارالترجمه حضوري انتخاب كنيد كه بتواند تخصص ماهرانه‌اي از يك مترجم حرفه‌اي به‌خوبي آموزش‌ديده را ارائه دهد. شركت‌هاي ترجمه يا دارالترجمه‌هايي هستند كه مي‌توانند مترجمان حضوري يا غيرحضوري متناسب با پروژه‌هاي شخصي شما را معرفي كنند.

اكثريت بزرگي از مترجمان در تلاش براي ترجمه تخصصي با بهترين كيفيت ممكن هستند. اين امر نه‌تنها براي ترجمه دقيق مهم بلكه همچنين براي توانمندي در ارائه يك دانش عميق از تأثيرات محلي و فرهنگي حائز اهميت است. هنگامي‌كه شما خود را در وضعيت نياز به پيدا كردن خدمات ترجمه تخصصي مي‌بينيد، مطمئن شويد دارالترجمه اينترنتي يا مركز ترجمه اينترنتي يا حضوري را انتخاب مي‌كنيد كه با ماهرترين كاركنان و منابع براي دستيابي مؤثر به دقيق‌ترين، سريع‌ترين و باكيفيت‌ترين ترجمه‌ي متناسب با متن اصلي همكاري خواهيد داشت.

تمام شركت‌هاي ترجمه تخصصي از مهارت‌ مترجماني استفاده مي‌كنند كه همه باهم براي يك متن ترجمه تخصصي، دقيق و سريع كار مي‌كنند. براي شروع، در اينترنت جستجو كنيد و قبل از سرمايه‌گذاري پول خود براي ترجمه تخصصي، روي دارالترجمه‌هاي بسياري تحقيق كنيد تا بهترين نتيجه را به دست آوريد.

زماني كه به دنبال خدمات ترجمه واقعاً تخصصي و حرفه‌اي هستيد، تعدادي از گزينه‌ها را در نظر داشته باشيد. آيا شما نياز به ترجمه گوگل (https://translate.google.com) و يا ترجمه ماشيني داريد يا نياز به ترجمه با كيفيت خوب توسط مترجم‌هاي انساني كه در دارالترجمه تهران آماده همكاري هستند؟ اين تصميم، مبتني بر مقدار، سرعت، كاربرد موردنظر و نوع مطالبي (ترجمه كتاب، ترجمه مقاله، ترجمه كاتالوگ و ترجمه متن) است كه بايد ترجمه شود. ترجمه‌هاي ماشيني اين روزها نسبتاً پيچيده است و مي‌توانند در عرض چند ثانيه اسناد شما را ترجمه كنند. آن‌ها ترجمه متن شما را با ديگران مقايسه مي‌كنند و محتمل‌ترين كلمات را بدون استفاده از قواعد دستور زبان براي ترجمه، انتخاب مي‌كنند. روش قبلي، ترجمه ماشيني مبتني بر قانون ناميده مي‌شود و براي زبان‌هاي مرتبط نسبتاً دقيق است، هرچند روش‌هاي جديدتر (ترجمه ماشيني آماري) بيشتر از آن است. بديهي است كه درهرصورت اشتباهات جدي و فراوان در ترجمه‌اي خنده‌دار ديده خواهد شد.

برخي از ويژگي هاي يك دارالترجمه رسمي:
يكي از ويژگي هاي مهم يك دارالترجمه، داشتن كارمندان مجرب و مترجمين متخصص و كارآزموده مي باشد كه توانايي برنامه ريزي مناسب براي مراحل پروژه را دارند و مي داند كه براي داشتن بهترين نتيجه بايستي در مراحل مختلف، پروژه را كنترل و بررسي كند.

جنبه‌ي مورد توجه ديگر، موضوع زبان است زمانيكه خواستار زبانهاي رايج همچون انگليسي و يا آلماني هستيم هيچ مشكلي وجود ندارد و مترجمين متخصص زيادي براي آنها در دسترس است. اما مشكل زماني به وجود مي‌آيد كه تقاضا براي زبان هايي همچون تايلندي، تركمني و يا ساير زبان هاي نادر و غيره مي باشد يك دارالترجمه خوب قادرست در حوزه زبان هاي نادر خدمات رساني كند.

آخرين و مهم ترين نكته، مهلت زماني است كه به مشتري گفته مي شود يك دفتر ترجمه بايد بتواند پروژه ي درخواستي مشتري را در تاريخ تعيين شده به مشتري به صورت كاملا صحيح و با كيفيت تحويل دهد.

 

بايد دنبال چه دارالترجمه‌اي باشيم؟
ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺸﺎﻏﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎﻥ بين‌المللي ﺩﺭ ﻣﻘﯿﺎﺱ بالا سروكار ﺩﺍﺭﻧﺪ، همكاري ﺑﺎ دارالترجمه‌هاي ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺩﺭ ترجمه‌هاي تخصصي ﺗﺠﺎﺭي مي‌تواند ﺳﻮﺩﻣﻨﺪ ﺑﺎﺷﺪ. ﮔﺮﭼﻪ ﺻﻨﻌﺖ ﺗﺮﺟﻤﻪ متن ﺑﺎﺯﺍﺭﯼ ﺑﺲ پررقابت ﺍﺳﺖ، ﻧﯿﺎﺯ روزافزون ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺘﺮﺟﻤﺎﻥ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺩﺭ سال‌هاي ﺍﺧﯿﺮ ﻣﻮﺟﺐ به وجود آمدن دارالترجمه‌هاي ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ترجمه متون ‌شده ﺍﺳﺖ.

 ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺗﺮﺟﻤﻪ متون، ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ نيازهاي تجاري‌تان ﺍﺳﺖ. دارالترجمه‌هاي ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ آن‌ها درزمينهي ﺧﺎﺻﯽ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ مي‌توانند شمارا ﺑﻪ ﺍﻫﺪﺍﻓﺘﺎﻥ نزديك‌تر ﮐﻨﻨﺪ.

ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﻮﺩ: شناخت مخاطبين ﺯﺑﺎن موردنظر (شناخت مقصد و كشور موردنظر به‌طور دقيق) ﻭ موضوعي كه قصد ترجمه‌ي آن داريد (وب‌سايت، ﺍﺳﻨﺎﺩ و مدارك ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ، ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ و …)

 ﺩﻟﯿﻞ ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ اين ﻫﺪﻑ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ فرهنگ‌هاي ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺯﺑﺎﻥ آن‌ها ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ مي‌تواند تأثير ﺑﻪ ﺳﺰﺍﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﻭ ﺍﺻﻄﻼﺣﺎﺕ مرتبط‌تر بارنگ ﻭ بوي زبان مقصد ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ فرمت‌هاي ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ: ﭘﻮﺳﺘﺮها، ﻣﻘﺎلات، ﺑﺮﻭﺷﻮﺭها، سخنراني‌ها و ديگر موارد. به همين منظور يك دارالترجمه ﺑﺮﺍﯼ تأمين ﻧﯿﺎﺯﻫﺎﯼ ﻫﺮ پروژه‌اي دارالترجمه‌ها ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ بخواهيد اسناد حقوقي را ترجمه تخصصي كنيد، نيازمند يك دارالترجمه با تجربه در زمينه‌ي ترجمه رسمي اسناد حقوقي هستيد. در اين موارد مترجم رسمي علاوه بر تسلط به زبان مقصد، ميبايست با امور حقوقي مقصد و اصطلاحات آن نيز آشنا باشد.

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺭﺍﻟﺘﺮﺟﻤﻪ ﻫﺪﻑ ترجمه‌ي شمارا ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﻮﺩ راحت‌تر مي‌تواند ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ آن ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﻣﺤﯿﺎ ﮐﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﺷﻮﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮﯾﺪ ﺩﺍﺭﺍﻟﺘﺮﺟﻤﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻻﺯﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺴﻬﯿﻞ ﮐﺎﺭ شمارا دارا باشد.

ويژگي هاي بهترين دارالترجمه رسمي چه هستند؟
۱) مهمترين ويژگي يك دارالترجمه خوب، داشتن پروانه مترجمي رسمي و پروانه تاسيس دارالترجمه رسمي از طرف قوه قضاييه مي باشد.

۲) پروانه تاسيس دارالترجمه بايد در محلي از دارالترجمه كه كاملا قابل ديد مراجعه كنندگان باشد، نصب شده باشد. اين مولفه بهترين عامل تعيين بهترين دارالترجمه رسمي است. (آدرس دارالترجمه نيز بايد برروي پروانه و سربرگ مترجم قيد شده باشد و با آدرس محل دارالترجمه يكي باشد).

۳) يك دارالترجمه رسمي بايد يك تيم متخصص از مترجمان مسلط و باتجربه داشته باشد، حضور يك تيم كامل باعث مي شود تا دارالترجمه بتواند علاوه بر ارائه خدمات در زمان كوتاه تر، ترجمه تخصصي متون رسمي دقيق تري را تحويل دهد. (اين مترجمان بايد بتوانند ويژگي هاي يك ترجمه رسمي را پياده كنند).

۴) يكي ديگر از ويژگي هاي بهترين دارالترجمه رسمي داشتن برنامه ريزي و مديريت پروژه است، فرآيند كنترل كيفيت بر كار مترجمان بايد انجام شود و در انتها تمامي ترجمه ها توسط ويراستار نيز تصحيح شود.

۵) يكي از مهمترين عواملي كه دارالترجمه ها را از هم متمايز ميكند سرعت و زمان انجام پروژه مي باشد، يك دارالترجمه رسمي خوب پروژه مشتريان را در زمان توافق شده آماده مي كند. (معمولا دارالترجمه ها براي ترجمه متون رسمي فوري هزينه مازادي نيز دريافت ميكنند).

۶) با توجه به وجود نرخنامه مشخص به تفكيك نوع سند و زبان ترجمه، قيمت ترجمه متون رسمي اسناد و مدارك كاملا مشخص بوده و يك دارالترجمه رسمي هزينه هاي خود را مطابق با تعرفه ترجمه رسمي قوه قضاييه تنظيم مي كند.

۷) يك دارالترجمه خوب بايد معتمد و امانتدار باشد؛ از آنجا كه حوزه كاري دارالترجمه هاي رسمي اسناد و مدارك شما مي باشند، لذا دارالترجمه اي كه با آن كار مي كنيد بايد از اطلاعات شما محافظت كند.

۸) ارائه خدمات در هر جا و مكان نيز از ويژگي هاي يك دارالترجمه رسمي خوب مي باشد، دارالترجمه هاي رسمي با ارائه ترجمه آنلاين يا خدمات وجود پيك در محل مي توانند علاوه بر سرعت بخشيدن به زمان تحويل ترجمه  تخصصي، به مشترياني كه در شهر يا كشور ديگر نيز هستند خدمات خود را ارائه كنند.

منبع: كافه يادداشت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دارالترجمه رسمي،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۱:۳۵ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر