دانلود فيلم و سريال ايراني
دانلود فيلم و سريال ايراني

اگر در صنعت سنگ بري اطلاعاتي را جمع آوري كرده باشيد،ميدانيد كه استان اصفهان قطب سنگبري هاي كشور مي باشد. با وجود شهرك هاي صنعتي بسيار زياد مانند:

 • شهرك صنعتي محمود آباد
 • شهرك صنعتي خميني شهر
 • شهرك صنعتي نجف آباد
 • شهرك صنعتي دولت آباد
 • شهرك صنعتي رضوانشهر

و وجود ديگر شهرك هاي صنعتي كوچك در سراسر استان متوجه اين موضوع خواهيد شد.بزرگ ترين شهرك صنعتي كشور ،شهرك صنعتي محمود آباد مي باشد.اين شهرك با مساحت 700 هكتار داراي بيش از 750 واحد كارخانه و كارگاه سنگبري مي باشد. كارخانه سنگبري يونيك نيز در اين شهرك قرار گرفته است.   سنگ بري اصفهان  

كارخانه سنگبري يونيك:

در كارخانه سنگبري يونيك كه در خيابان 46 شهرك صنعتي محمود آباد قرار گرفته است از سال 1398 با هدف ارائه بهترين سنگ هاي اسلب از هر نوعي فعاليت خود را آغاز كرده است. اكنون سوالاتي در مورد كارخانه سنگبري يونيك براي شما بوجود آمده است كه:

  • سنگبري يونيك در چه زمينه هايي فعاليت مي كند؟
 • محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك كدام اند؟
 • كيفيت محصولات كارخانه به چه صورت مي باشد؟
 • چگونه مي توانيد با واحد فروش ما ارتباط برقرار كنيد؟
 • شرايط پشتيباني مشتريان چگونه است؟
 • آيا كارخانه سنگبري يونيك صادرات را هم انجام مي دهد؟

سنگبري يونيك در چه زمينه هايي فعاليت مي كند؟

همان طور كه به شما گفتيم كارخانه سنگبري يونيك در زمينه توليد تايل و اسلب سنگ فعاليت گسترده اي دارد.   سنگبري اصفهان  

محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك كدام اند؟

يونيك انواع مختلفي از محصولات را براي ارائه به شما آماده كرده است. اما تعدادي از محصولات خود را از همان ابتدا در اختيار مشتريان خود قرار داده است.محصولات اصلي كارخانه را اكثرا سنگ هاي كريستال يا چيني و سنگ هاي مرمريت و تراونيكس تشكيل مي دهند. تعدادي از اين محصولات را به شما معرفي مي كنيم:

محصولاتي كه بالا نام برده شد محصولات اصلي كارخانه سنگبري يونيك بودند. اما يك سري محصولات جديد وارد كارخانه شده اند كه براي اولين بار سنگبري يونيك اين سنگ ها را در كشور عرضه كرد. نام اين سنگ ، سنگ كريستال تاسوس مي باشد. كه در مورد آن نيز مقاله اي نوشتيم. براي مطالعه بيشتر در مورد سنگ تاسوس روي آن كليك كنيد.  

كيفيت محصولات كارخانه سنگبري يونيك چگونه است؟

سابقه يونيك در زمينه سنگ بري و تعداد مشتريان بسيار زياد در اين مدت كم نشان مي دهد كه محصولات ما از كيفيت كافي برخوردار اند.اكنون مي خواهيم شما را به بهترين كارخانه سنگبري اصفهان دعوت كنيم و به صورت مختصر براي شما توضيحاتي را ارائه كنيم.

 1. كوپ سنگ را در دستگاه ارّه سالني قرار مي دهيم.پس از چند دقيقه به پلاك هاي سنگ تبديل ميگردد.
 2. پس از آن توري و اپوكسي را به سنگ اضافه مي كنيم.( دقت داشته باشيد كه در اين مرحله كيفيت سنگ شما مشخص مي شود.كه كارخانه سنگبري يونيك هميشه از بهترين مواد براي سنگ هاي اسلب خود استفاده مي كند. كه اين موجب ميگردد تا بهترين سنگ را به مشتريان خود ارائه دهيم.)
 3. پس از آن كه توري و اپوكسي اضافه شد، پلاك ها براي خشك شدن به انبار مي روند.
 4. پس از خشك شدن پلاك ها در انبار به وسيله جرثقيل سالني به دستگاه ساب سنگ فرستاده مي شوند.
 5. بعد از ساب و صيقل در دستگاه ساب مي توانيم آن ها را براي عموم در نمايشگاه واقع شده در قسمتي از كارخانه به نمايش بگذاريم.

براي توضيحات بيشتر مي توانيد به مقاله كارخانه سنگبري يونيك مراجعه كنيد.   سنگبري اصفهان  

چگونه مي توانيد با واحد فروش ما ارتباط برقرار كنيد؟

در كارخانه سنگبري يونيك شما به دو صورت حضوري و غير حضوري مي توانيد خريد كنيد.

 1. خريد حضوري

در اين روش شما به كارخانه سنگبري يونيك تشريف مي آوريد و انواع سنگ ها را در سالن نمايش مي بينيد. پس از انتخاب سنگ و مشخص كردن متراژ مورد نياز خود به دفتر كارخانه مي رويد تا قرارداد خود را امضا كنيد.

 1. خريد تلفني و غير حضوري:

شما به صفحه قيمت سنگ مي رويد و در آن جا از آخرين محصولات موجود در سنگبري يونيك مطلع مي شويد. بعد از انتخاب سنگ خود در صفحه قيمت سنگ با شماره مشاورين ما تماس بگيريد.سپس مقدار سنگ را مشخص كنيد. مشاورين ما نيز در انتخاب سنگ مورد نظر شما ميتوانند به شما كمك كنند. پس از آن قرارداد را براي شما تنظيم مي كنند.  

شرايط پشتيباني از مشتريان چگونه است؟

اگر در اثر حمل و نقل سنگ ها دچار شكستگي يا ترك شوند كارخانه اين سنگ ها را براي شما عوض خواهد كرد. يا اگر بخواهيد قبل از آن كه سنگ توسط كارخانه ارسال شود نوع آن را عوض كنيد، اين كار را براي شما انجام مي دهيم.

*براي اطلاعات بيش تر در اين زمينه با پشتيباني تماس بگيريد.*

 

آيا كارخانه سنگبري يونيك در زمينه صادرات نيز فعال مي باشد؟

بله. ما از ابتداي فعاليت كارخانه سنگبري يونيك مانند تعدادي از كارخانه هاي سنگبري اصفهان فعاليت خود را در زمينه صادرات آغاز كرديم. در حال حاضر سنگ هاي خود را به كشورهاي حوضه خليج فارس، اروپا و حتي آمريكاي شمالي و جنوبي ارسال مي كنيم.

سخن پاياني:

اگر به دنبال بهترين ها هستيد، به شما توصيه ميكنيم كه به سايت سنگبري يونيك نگاهي بيندازيد. ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد. در آن جا اخبار جديد سايت سنگبري يونيك را به شما ارائه مي دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سنگبري اصفهان،
موضوع:
[ ۲۸ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۴۷:۱۵ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

شركت توسعه تدبير و تلاش ماندگار فروشنده محصولاتي از جمله چيلر، فن كوئل و روفتاپ بوده و اين محصولات را با بهترين كيفيت عرضه مي كند.

چيلر

يكي از مهمترين تجهيزات سرمايشي براي توليد سرما در ساختمان ها و كارخانه هاي صنعتي چيلر مي باشد. در حقيقت چيلر مي تواند از طريق فرآيند تبخير و تقطير يك مبرد، حرارت را از يك بخش از دستگاه به بخش ديگر در يك چرخه انتقال دهد. چيلر به وسيله انتقال گرما از يك محيط با دماي پايين تر به محيطي كه دماي آن بالاتر است، توليد سرما مي كند.

مهمترين كاربرد چيلر سرد كردن آب براي سرمايش هواي ساختمان و مصارف صنعتي است. آبي كه در چيلر خنك شده، به وسيله پمپ و از طريق لوله كشي به واحدهاي توزيع كننده هواي سرد مثل فن كوئل هاي تعبيه شده در داخل ساختمان ها يا دستگاه هوا ساز ارسال مي شود. لوله هايي كه كار انتقال آب سرد را انجام مي دهند بايد به درستي عايق كاري شوند تا دماي آب سرد را به خوبي حفظ كنند.

آب سرد علاوه بر سرد كردن ساختمان ها، در فرآيندهاي صنعتي نيز به عنوان آب خنك كننده  يك دستگاه موتور مورد استفاده قرار مي گيرد. آب سرد چيلر در يك مدار بسته جريان دارد و اين مدار بسته باعث جريان آب درون لوله ها و كويل ها مي شود و راهي براي تبخير آن وجود ندارد. چيلرها از نظر كاركرد و نوع عملكردي كه دارند، داراي انواع مختلفي بوده و به دو مدل چيلر تراكمي و چيلر جذبي تقسيم مي شوند. از چيلرها در موارد زيادي مانند صنايع شيميايي، نگهداري مواد غذايي، دستگاه هاي سرد كننده خانگي و تهويه مطبوع و صنعتي استفاده مي شود. يكي ديگر از دستگاه هاي توليد سرما، سيستم وي آر اف VRF شركت توسعه و تدبير تلاش ماندگار است.

فن كوئل

فن كوئل دستگاهي است كه متشكل از يك فن و يك مبدل حرارتي مي باشد. در حقيقت فن كوئل يك مبدل چند منظوره بوده و اين توانايي را دارد كه دماي محيط را گرم يا سرد كند. در حقيقت فن كوئل يك دستگاه مبدل گرمايشي بسيار قوي است كه همراه با فن، مي تواند هوا را خنك كند. يكي از پركاربردترين انواع اين محصول فن كويل زميني است.

فن كوئل در فصولي كه هوا سرد است، هواي محيط را گرم كرده و در فصول گرم با دميدن هواي خنك، دماي خنك و متعادلي توليد مي كند. فن كوئل با وارد شدن آب گرم و سرد به داخل كويل هايي كه دارد، كار مي كند و جريان هواي مناسبي با استفاده از فن به وجود مي آورد. معمولاً فن كوئل ها به هيچ كانالي وصل نيستند و به طور مستقيم هوا را وارد محيط مي كنند.

از فن كوئل به عنوان سيستم تهويه مطبوع ساختمان هاي تجاري، مسكوني و اداري استفاده مي شود. فن كوئل داراي قابيلت هاي زيادي بوده و در بسياري از مواقع از طريق مكش هواي موجود، مي تواند درجه حرارت فضاي محيط اطراف خود را تنظيم كند. فن كوئل به وسيله يك ترموستات و همچنين يك سوئيچ دستي روشن و خاموش كردن مي شود. ترموستات به شير كنترل يا فن فرمان مي دهد كه با تغيير كردن دور فن يا تغيير ميزان دبي آب ورودي به داخل كويل ها، مي توان به دماي مطلوب رسيد.

در حقيقت دستگاه هاي فن كوئل از طريق آب گرم و سرد و از چيلر و ديگ هاي مركزي نيرو مي گيرند. فن كوئل ها براي اين كه بتوانند انرژي توليد شده توسط مولد انرژي ( گرم كننده يا سرد كننده را به محيط ارائه نمايند، از دو لوله گرم و سرد و همچنين چهار لوله استفاده مي كنند. فن كوئل ها معمولاً به سادگي قابل نصب هستند ولي با اين وجود براي اطمينان از عملكرد مناسب، به تعمير و نگهداري منظم نياز دارند. هنگامي كه فن كوئل آب را خنك مي كند، آب كندانس شده روي ريل ها، وارد سيني زير آن مي شود. آبي كه وارد سيني مي شود به وسيله لوله از سيني خارج مي شود.

روفتاپ

روفتاپ تركيبي از چيلر و و هواساز در يك مجموعه يكپارچه مي باشد. روفتاپ پكيج ها، كارهاي مختلفي از جمله گرمايش، سرمايش، تنظيم رطوبت هوا و همچنين فيلتراسيون را انجام مي دهند. روفتاپ هواي بيروني را تميز و فيلتر كرده و سپس با استفاده از كويل هاي سرمايشي و گرمايشي، هوا را مطلوب مي كند و در داكت هاي پخش شده در ساختمان پخش مي كند. در حقيقت روفتاپ پكيج، نوعي سيستم تهويه مطبوع مركزي است. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد روفتاپ پكيج به اين صفحه برويد.

https://ttmenterprise.com/%d8%b1%d9%88%d9%81%d8%aa%d8%a7%d9%be-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac/

 روفتاپ پكيج در پشت بام نصب مي شود و اجزاي آن مانند كمپرسور، فن، كويل اپراتور و كندانسور هوايي در داخل يك كابين قرار مي گيرند. به طور كلي روفتاپ از يك بدنه اصلي و همچنين داكت هاي متصل به آن تشكيل شده است. بدنه اصلي پكيج هاي پشت بامي با توجه به نوع عملكردي كه دارند، متشكل از چند بخش هستند و هر كدام از اين بخش ها داراي اجزاي مربوط به خود مي باشند.  اجزاي داخلي روفتاپ پكيج شامل فن، الكتروموتور، فيلتر، چيلر هواي خنك، كويل آبگرم، دمپر و تنطيم كننده جريان ورودي و همچنين تجهيزاتي براي رطوبت زني مي باشند.

در يك دستگاه روفتاپ پكيج، كمپرسور در انتهاي كابين قرار داده مي شود و سپس كويل هاي كندانسور در اطراف آن نصب مي شوند. مبرد كم فشار و سرد به صورت گاز به كمپرسور وارد شده و سپس كمپرسور آن را مانند يك گاز گرم فشرده كرده و به اين ترتيب مبرد به طرف كندانسور هوايي جريان پيدا مي كند. ماده مبرد موجود در كندانسور حرارت خود را از دست مي دهد و در نتيجه فين هاي فلزي روي كويل هاي كندانسور موجب مي شوند كه انتقال هوا بين مبرد و هوا بهتر انجام شود. كندانسور مجهز به يك فن است و اين فن با ايجاد هوا موجب انتقال حرارت پيوسته شده و به اين ترتيب هواي گرم از واحد بيرون مي رود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: توسعه تدبير ماندگار،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۰:۲۸ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه ميدانيد استان اصفهان يكي از قطب هاي حال حاضر سنگبري در كشور مي باشد. در شهرك صنعتي محمود آباد كه بزرگترين شهرك صنعتي اين استان مي باشد حدوداً ۷۵۰ واحد سنگبري وجود دارد. اما اين سنگ بري ها احتياج به لوازم جهت فراوري و تهيه انواع تايل و اسلب دارند.ما در كارخانه سايش سنگ به صورت كامل از كليه لوازم و دستگاه هاي سنگ بري در اختيار شما قرار مي دهيم. اين لوازم عبارتند از:

 • آمين
 • رزين و اپوكسي
 • لقمه سنگ ساب ها در انواع مختلف
 • آروزيل

و ديگر محصولات لازم در صنايع سنگبري كه در مقالات قبلي به آن ها اشاره كرديم. با توجه به تراكم سنگبريها در اين شهرك، ما و همكاران ما در كارخانه سايش سنگ مي توانيم كليه اين سنگ بري ها و علاوه بر آن ها ديگر سنگ بري ها در سراسر كشور را تامين كنيم. تا در جهت توسعه صنعت سنگ بري سريع تر گام برداريم.ما در ادامه مي خواهيم به يك سري از سوالات شما درباره كارخانه و فروشگاه سايش سنگ پاسخ دهيم.اين سوالات عبارت اند از:

 • هدف از ايجاد كارخانه سايش سنگ چه بود؟
 • چه محصولاتي در اين فروشگاه وجود دارند؟

هدف از ايجاد كارخانه سايش سنگ چه بود؟

قبل از آن كه جواب سوال شما را بدهيم، به تاريخچه كارخانه خواهيم پرداخت. كارخانه سايش سنگ از سال 1392 كار خود را شروع كرده است. در زمينه ارائه لوازم مصرفي سنگ بري ها نيز جزء با سابقه ترين ها و با تجربه ترين هاست. هدف از ايجاد اين كارخانه ارائه قطعات و لوازم مورد استفاده در سنگ بري ها براي فراوري سنگ ها در انواع مختلف مي باشد.  

چه محصولاتي در كارخانه سايش سنگ وجود دارند؟

كارخانه ما با نام سايش سنگ در زمينه ارائه محصولات با كيفيت به مشتري سابقه درخشاني دارد.اكنون ميخواهيم اين محصولات را با هم بررسي كنيم.

 • لقمه سنگ ساب ها

اصلي ترين محصول كارخانه سايش سنگ لقمه سنگ ها مي باشند. در زمينه لقمه سنگ ساب ها ، فروشگاه سايش سنگ خدمات گسترده اي را ارائه مي دهد. تنوع لقمه سنگ ساب ها در اين كارخانه بسيار زياد مي باشد. به طوري كه با هر قيمت و هر درجه كيفيتي كه بخواهيد به شما اين محصولات را ارائه ميكنيم.ما در حال حاضر 3 برند لقمه سنگ ساب را در اين كارخانه در اختيار داريم.اين سه برند عبارت اند از:

البته لازم به ذكر است كه يك نوع لقمه سنگ ساب گرانيتي نيز در ماه آينده پس از انجام آزمايشات لازم بر روي آن به شما معرفي خواهيم كرد.

 • ماستيك ها:

پس از سنگ ساب ها به سراغ ماستيك ها مي رويم كه دومين محصول محبوب كارخانه سايش سنگ پس از سنگ ساب ها مي باشند. در زمينه ماستيك ها نيز كارخانه ما فعال مي باشد. ماستيك هاي توليدي كارخانه ما بسيار با كيفت و با دوام مي باشند. به گونه اي كه :

 • تغيير رنگ نمي دهند
 • چسبندگي بسيار بالايي دارند
 • دوام و عمر طولاني دارند

برند هاي ماستيك موجود را در طي چند روز آينده به شما معرفي خواهيم كرد.  

 • اروزيل ها:

در كارخانه سايش سنگ اروزيل هاي بسيار با كيفيت موجود هستند. اروزيل ها در انواع و برند هاي مختلفي به مشتريان گرامي ارائه مي گردد.

ساير محصولات

در كارخانه ما محصولات ديگري مانند:

 • كربنات
 • استايرن
 • آمين ها

نيز به شما ارائه مي گردد.در مورد هر يك در بخش مقالات توضيحات بسياري را به شما ارائه كرديم.  

نحوه ارائه خدمات:

در كارخانه سايش سنگ مهم ترين بخش نحوه ارائه خدمات به مشتري هاي ما مي باشد. ما به دو صورت نقدي و اقساطي با مشتريان گرامي توافق مي كنيم. اما در زمينه گارانتي و خدمات پس از فروش با توجه به محصول خريداري شده مدتي براي آن تايين مي شود. اگر طي اين مدت براي محصول خريداري شده اتفاقي بيافتد مشاورين كارخانه ما شما را راهنمايي مي كند.

چگونه مي توانيد محصولات موجود را از كارخانه سايش سنگ تهيه كنيد؟

شما مي توانيد با استفاده از دو روش زير اقدام به خريد محصولات ما از سايت سايش سنگ كنيد:

 1. شما مي توانيد با افزودن اين محصول به سبد خريد و تعيين مقدار مورد نياز خود محصول را به صورت كاملا الكترونيكي و غير حضوري فقط با چند كليك، خريداري كنيد.
 2. روش دوم اين است كه شما مي توانيد با شماره هاي تلفن داده شده در بخش بالايي سايت تماس بگيريد و اين محصول را تهيه نماييد.

 

سخن پاياني:

در اين مقاله سعي كرديم شما را با محصولات و نحوه خريد از فروشگاه و وبسايت خودمان آشنا كنيم. در مقالات بعدي به صورت تخصصي تر به هر كدام مي پردازيم. تا شما با ابزار آلات سنگ بري آشنا شويد. براي راهنمايي و مشاوره با مشاورين و متخصصين ما در كارخانه تماس بگيريد. همچنين ما را در اينستاگرام دنبال كنيد تا از آخرين اخبار سايت مطلع شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ساب سنگ ماستيك سنگ،
موضوع:
[ ۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۵:۰۷ ] [ hossein ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 8
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر